Filter
Bakalář práv
Nigérie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Law Studies Nigérie - Law Studies programy Nigérie Law Studies

Po pregraduální vzdělání jednotlivce byla dokončena, on nebo ona bude muset vykonávat LLB, aby se skutečně praxi v oblasti práva. Tento program obvykle trvá tři až čtyři roky. 

Nigérie, oficiálně Spolková republika Nigérie, je federativní konstituční republika tvoří 36 států a její federální Capital Territory, Abuja.

Law Studies Nigérie - Vezměte si LLB Nigérie. Všechny programu LLB a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Law Studies, Nigérie

Igbinedion University, Okada

Program Zákon je přizpůsoben poté, co pokyny National University Komise, které zdůrazňují potřebu zákona vysokoškoláků k mít znalosti v jiných oblastech lidské činnosti, ... [+]

Oba Erediauwa vysoká škola práva ukázalo svůj první podíl absolventů v roce 2004. jedenáctém várku absolvování dnes je už v Law School.

Program Zákon je přizpůsoben poté, co pokyny National University Komise, které zdůrazňují potřebu zákona vysokoškoláků k mít znalosti v jiných oblastech lidské činnosti, jako je psychologie, ekonomie, filozofie, atd tak, aby plně ocenit analyzovat a pochopit důležitou roli že právo hraje v nigerijské společnosti, zejména a celé lidstvo obecně.

Požadavky na přijetí

1.. Kandidát, který si přeje přenést z jiné univerzity musí mít požadavek na minimální vstupní pro přijetí na vysoké školy práva. Formuláře lze získat z přijímacího úřadu univerzity. Žádost o převod do kolegia budou zpracovány na vlastní zásluhy.... [-]

Nigérie Benin City
Březen 2020
Denní studium
5 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině