Filter
Bakalář práv
Lotyšsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Law Studies Lotyšsko - Law Studies programy Lotyšsko Law Studies

Spolu s další akreditací, vydělávat Bachelor of Laws (LLB) stupeň vám umožní vykonávat advokacii většině zemí. Tyto akademické programy vám solidní znalosti práva a myšlení dovednosti potřebné pro pole.

Lotyšsko má jak placené, a státem financované vyšší vzdělání. Země má dva druhy vysokoškolských kurzů. Patří mezi akademickou a profesní programy. K dispozici jsou tři úrovně vysokoškolského vzdělání akademického - bakalářské, magisterské a doktorské studium. Klima v zemi podporuje různé zimní sporty a rekreační aktivity, jako je bruslení, lyžování a lední hokej. Zahraniční studenti dávají přednost studiu v Lotyšsku kvůli jeho společenského života, umění a kulturních institucí. Venkovská kultura je snadné přijmout na.

Law Studies Lotyšsko - Vezměte si LLB Lotyšsko. Všechny programu LLB a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více Méně
Další studijní možnosti {v zemi}

1 Výsledky v Law Studies, Lotyšsko

Riga Graduate School Of Law

Tento program je zaměřen na studenty, kteří chtějí pracovat ve službách zahraničních služeb svých domovských zemí i v mezinárodních organizacích. Vyrovnané pochopení poli ... [+]

Profil

Kurzy

Struktura

Dny otevřených dveří

[-]
Lotyšsko Riga
Srpen 2019
Denní studium
3 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině