LAWSTUDIES

Online Kriminologie Hongkong - Kriminologie programy Hongkong Kriminologie

Většina Bakalář práv (LLB) studijních programů, poslední tři nebo čtyři roky. Některé školy mají programy navrženy tak, aby se vešly zájmy studentů v určitém odvětví práva, jako je evropské právo dříve, než začnou cvičit v této oblasti.

Kriminologie je oblast studia, která se zaměřuje na příčiny, důsledky a prevenci kriminálního chování. Je obzvláště užitečné pro členy donucovacích orgánů, jako jsou detektivové, policisté, probační úředníci a soudci.

Hong Kong, nachází na jižním pobřeží Číny, v zemi je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí v republice Číny. Hong Kong 's vyšší vzdělání je umístěna v struktuře Anglie, jakož i mezinárodních systémů. Je řízen země 's Education Bureau.

Online LLB Hongkong - Udělejte si on-line LLB Hongkong. Všechny Online LLB program a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

2 Výsledky v Kriminologie, Hongkong Filter

Zákon LLB (Hons) s kriminalistikou. Reg. Č. 253056

U Law Hong Kong
LLB
<
Denní studium
<
3 roky
Kampus

Náš zákon LLB (Hons) s kriminologickým diplomem je k dispozici tříletý kurz (reg. Č. 253056). Kurz se zaměřuje na klíčová právní témata a celou řadu různých aspektů kriminolog ...

Čtěte více

Online zákon LLB (Hons) s kriminalistikou. Reg. Č. 253056

U Law Hong Kong
LLB
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;6 roky
Angličtina
Online forma

Náš online zákon LLB (Hons) s kriminologickým diplomem je k dispozici jako 3, 4 nebo 6letý kurz (reg. Č. 253056). Pokud se chcete věnovat kariéře v právním nebo širším obchodn ...

Čtěte více