Filter
Bakalář práv
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Judiciary programy, vyhledejte nejlepší programy LLB zde! - LLB

Bakalář zákonů, LLB, ukazuje, že jednotlivec má důkladnou znalost pojmů zákona a je schopen vykonávat to. Je akreditace absolventem potřebuje dosáhnout postavení v oblasti. 

LLB programy: Hledat zde pro programy Judiciary. Získejte všechny informace o škole a LLB directely, šetří čas a obraťte se na LLB Přijímací řízení na 3 kliknutí zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Judiciary

Pyatigorsk State University

Program byl navržen tak, aby poskytoval studentům odborné právní studium včetně teoretických znalostí a praktických dovedností v oblasti judikatury zaměřené na školení ko ... [+]

Program byl navržen tak, aby poskytoval studentům odborné právní studium včetně teoretických znalostí a praktických dovedností v oblasti judikatury zaměřené na školení kompetentních odborníků schopných pracovat jako soudní advokáti, stíhací a notáři důstojníci, soudní a policejní důstojníci, vyšetřovací laboratoře, pojišťovny, oddělení imigrace a občanství apod.

Mezi další odborné obory Programu patří státní teorie a právo, římské právo, soudní řízení a evidence, soudní práce, mezinárodní soukromé a trestní právo, ústavní právo cizích zemí, kriminologie, operace kriminální inteligence a dohledu, ochrana lidských práv atd.... [-]

Rusko Pyatigorsk
Září 2019
Denní studium
4 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině