close

Filtry

Zobrazit výsledky

Firemní právo programy, vyhledejte nejlepší programy LLB zde! - LLB

LLB je vysokoškolský titul v právu nabízeném v nejčastějších jurisdikcích. Jedná se o kvalifikační stupeň, který připravuje studenty na další vzdělávání, aby se stali advokátem nebo advokátem. JD je podobný stupeň nabízený ve Spojených státech a Kanadě. Co je LLB v oblasti práva obchodních společností? Tento studijní program kombinuje intelektuální rigors sp… Čtěte více

LLB je vysokoškolský titul v právu nabízeném v nejčastějších jurisdikcích. Jedná se o kvalifikační stupeň, který připravuje studenty na další vzdělávání, aby se stali advokátem nebo advokátem. JD je podobný stupeň nabízený ve Spojených státech a Kanadě.

Co je LLB v oblasti práva obchodních společností? Tento studijní program kombinuje intelektuální rigors spojené s kvalifikací právního stupně se zaměřením a komerční povědomí. Studenti mohou absolvovat základní studium v ​​oboru práva i kurzy obchodního a obchodního práva. Kurzy mohou zahrnovat trestní právo, smluvní právo, praxi obchodního práva a partnerství, mezinárodní právo a obchodní a spotřebitelské právo. Studenti mohou mít také příležitost k účasti na mimoškolních aktivitách, jako jsou motivační a právní diskuse.

Mnoho studentů rozvíjí silné psací a komunikační dovednosti. To jim umožní vypracovat lepší životopisy, které jim poskytují příležitost získat více pohovorů. Studenti mohou také získat pokročilé analytické dovednosti.

Získání LLB v oblasti práva společností může trvat od 3 do 4 let v závislosti na programu. Potenciální studenti by měli zkoumat různé instituce a najít program, který pro ně pracuje. Úřad přijímání ve škole může nabídnout více informací o školných.

Absolventi jsou obvykle připraveni pokračovat v kariéře v advokacii. Mohou být také vybaveni pro úspěšnou kariéru v řadě firemních, obchodních, veřejných služeb nebo zaměstnání ve třetím odvětví. Získat LLB je obvykle jedním z prvních kroků, jak se stát právníkem nebo advokátem. Jiné profesní dráhy mohou zahrnovat advokáta advokáta, licencovaného zprostředkovatele, advokáta, pracovníka v oblasti lidských zdrojů nebo obchodníka s cennými papíry.

LLB v oblasti práva obchodních společností může být studována na různých univerzitách. Některé kurzy mohou být k dispozici online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Ecole Internationale Supérieure Privée de Droit et des Affaires
Tunis, Tunisko

Cílem tohoto školení v oblasti právních věd je umožnit studentům získat dovednosti zaměřené na různé aspekty soukromého práva a zejména na život společnosti a seznámit se se s ... +

Cílem tohoto školení v oblasti právních věd je umožnit studentům získat dovednosti zaměřené na různé aspekty soukromého práva a zejména na život společnosti a seznámit se se smluvními, fiskálními a sociálními technikami. -
LLB
Francouzština
Zář 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde