close

Filtry

Zobrazit výsledky

Ekonomické právo programy, vyhledejte nejlepší programy LLB zde! - LLB

Pro studenty se silným zájmem o kariéru v právu, LLB, nebo Bachelor of Law, poskytuje silný úvod do pre-právního studia. Program může trvat tři až pět let v trvání a může zdůraznit řadu zákonů souvisejících subjektů. Co je LLB ve studiích ekonomického práva? Cílem tohoto programu je často poskytnout žákovi silný základ v oblasti práva a ekonomiky. Program se ča… Čtěte více

Pro studenty se silným zájmem o kariéru v právu, LLB, nebo Bachelor of Law, poskytuje silný úvod do pre-právního studia. Program může trvat tři až pět let v trvání a může zdůraznit řadu zákonů souvisejících subjektů.

Co je LLB ve studiích ekonomického práva? Cílem tohoto programu je často poskytnout žákovi silný základ v oblasti práva a ekonomiky. Program se často snaží vybavit studenta lepším porozuměním právních otázek prostřednictvím kurzů, přednášek a seminářů vyučovaných profesory s pokročilými tituly. Diskuse a dovednosti kritického myšlení jsou často zdůrazňovány za účelem podpory nezávislosti studentů. Ekonomické základy týkající se globálních a osobních záležitostí mohou být klíčovou součástí programu.

Učenci, kteří využívají tento program, často vyvíjejí pokročilé komunikační dovednosti, které mohou pomoci v osobní a kariérové ​​situaci. Obvykle absolvují hluboké porozumění ekonomickým zásadám a právním otázkám, které jim pomohou postoupit do vyšších pozic ve své kariéře.

Náklady na tento studijní program mohou záviset na takových faktorech, jako je umístění, univerzita a doba trvání programu. Zájemci by měli studovat a kontaktovat každou školu, aby získali lepší přehled o tom, jaký program je pro ně nejvhodnější.

Studenti, kteří absolvují studium ekonomického práva, mohou mít dobré postavení v profesích v právních nebo ekonomických profesích. Advokátní kanceláře, korporace, univerzity a vládní agentury jsou pro tyto osoby úrodnou půdou. Pozice jako právní zástupce, sekretářka, vedoucí kanceláře nebo právní zástupce mohou být k dispozici v oblasti práva, zatímco zaměstnání jako bankovní manažeři, finanční poradci, instruktoři a investiční makléři jsou možnosti v ekonomické aréně.

Studium LLB v ekonomickém právu je nabízeno v řadě zemí po celém světě, a to jak ve třídě, tak i online modulů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
The University of Law Undergraduate Programmes
Guildford, Spojené království +6 Více

Naše LLB, kombinující akademickou přísnost s praktickými právními dovednostmi, v obchodním prostředí, vám poskytuje základní základy, ať už jste odhodláni být právníkem, nebo ... +

Naše LLB, kombinující akademickou přísnost s praktickými právními dovednostmi, v obchodním prostředí, vám poskytuje základní základy, ať už jste odhodláni být právníkem, nebo chcete prozkoumat jiné kariérní možnosti. Bylo zjištěno, že našim studentům poskytujeme vysoce kvalitní výuku, učení a výsledky a neustále překračujeme přísné národní požadavky na kvalitu vysokoškolského vzdělávání ve Velké Británii. -
LLB
Denní studium
3 roky
Angličtina
Zář 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory