LLB Řecko - LLB programy Řecko LLB

LLB Řecko - LLB programy Řecko LLB

LLM

Většina Bakalář práv (LLB) studijních programů, poslední tři nebo čtyři roky. Některé školy mají programy navrženy tak, aby se vešly zájmy studentů v určitém odvětví práva, jako je evropské právo dříve, než začnou cvičit v této oblasti.

LLM je postgraduální zákon stupeň, který je sledován studenty, kteří se chtějí specializovat na určité oblasti práva. Absolventi s tímto odborné přípravy jsou často kvalifikováni pro práci v globálním právním prostředí.

Řecko vyvinula svůj vzdělávací systém vysokoškolského vzdělávání v horní části. Více než 40% všech Řeků žije v Aténách, a tam je také, kde se nejlepší příležitost, aby usilovaly o vyšší úroveň vzdělávání. Hraničí s Albánií, Makedonií, Bulharskem a Tureckem, Řecko je turistickou perlou s jedním z pláží na světě 's fantastickými.

LLB Řecko - Vezměte si LLB Řecko. Všechny programu LLB a informace školy. Ušetřete čas a obraťte se na školu zde!

Čtěte více

Lib V Evropském Právu

European Law and Governance School
Campus forma Denní studium 3 let October 2018 Řecko Athény

Toto unikátně navržen a nejmodernější tři roky učil bakalářský studijní program leží v srdci poslání ELGS jako akademická rozbočovač evropské integrace. Hlavním cílem programu je poskytnout studentům podrobný pohled na fungování evropského právního řádu v její funkci jako derivát mezinárodního práva a jako sloučení vnitrostátních právních tradic a práva Evropské unie. Tím, že kombinuje nebývale teorie práva EU, mezinárodního veřejného práva a obecné právní tradice národních jurisdikcí, by měl student získat komplexní pohled a chápání EU je mise, pokrok a silniční mapa. Na konci svého studia, absolventi budou plně vybaveny nejen představit skutečně evropského právního řádu, ale také tvořit část své odborné a / nebo akademické sítě. Navíc bude tento program poskytnout studentům příležitost rozvíjet kritické dovednosti a cenné odborné zkušenosti, které jim připravit se na život po ukončení studia. [+]

Toto unikátně navržen a nejmodernější tři roky učil bakalářský studijní program leží v srdci poslání ELGS jako akademická rozbočovač evropské integrace.

Hlavním cílem programu je poskytnout studentům podrobný pohled na fungování evropského právního řádu v její funkci jako derivát mezinárodního práva a jako sloučení vnitrostátních právních tradic a práva Evropské unie. Tím, že kombinuje nebývale teorie práva EU, mezinárodního veřejného práva a obecné právní tradice národních jurisdikcí, by měl student získat komplexní pohled a chápání EU je mise, pokrok a silniční mapa. Na konci svého studia, absolventi budou plně vybaveny nejen představit skutečně evropského právního řádu, ale také tvořit část své odborné a / nebo akademické sítě. Navíc bude tento program poskytnout studentům příležitost rozvíjet kritické dovednosti a cenné odborné zkušenosti, které jim připravit se na život po ukončení studia.... [-]


Bakalář Práv (LLB)

DEI College
Campus forma Denní studium 3 let September 2018 Řecko Soluň

Dynamický charakter zákona se stává stále více zřejmé, a to jak v Řecku, tak v zahraničí a umožňuje použití národního a mezinárodního práva na právní problém v ruce velmi zajímavou výzvou. [+]

Dynamický charakter zákona se stává stále více zřejmé, a to jak v Řecku, tak v zahraničí a umožňuje použití národního a mezinárodního práva na právní problém v ruce velmi zajímavou výzvou.

Cílem zkušeného fakulty katedry práva na DEI je vést studenty krok za krokem, jak získat prostředky a metody, které potřebují zaměstnat na splnění tohoto úkolu.

Dostupné programy pod akademickým vedením příslušného univerzity, jsou následující:

LLB - University of London International programů

Mezinárodní LLB program, který nabízí University of London International programů běží pod akademické kontrolu dodržování právních předpisů škol či oddělení univerzitních vysokých škol, známý jako "zákony Consortium". Těchto šest vysoké školy jsou Birbeck, královský vysokoškolský Londýn, The London School of Economics, Queen Mary, School of orientálních a afrických studií, a UCL (University College London).... [-]