LLB programy

LLB programy

LLB nebo bakalář práv, je profesionální právní titul udělen po dokončení vysokoškolské vzdělání. Ve většině zemí, drží LLB s dodatečnou akreditaci, umožňuje praxi práva. Programy LLB poskytnout studentům solidní znalosti práva, stejně jako kritické, analytické a strategické myšlení nezbytné pro oblasti práva.

Některé příklady programů LLB jsou v oblastech práva, jako je obchodní právo, evropské právo, mezinárodní právo a trestní právo. Některé univerzity také umožnit studentům rozvíjet své vlastní specializované lib programy specifické pro jejich profesních zájmů. Programy LLB mohou být obvykle dokončeno do 3 nebo 4 roky.

Škála různých LLB programy mohou být ohromující - nenechte se zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnější LLB a Bachelor práva programech jsou uvedeny níže.

Nově přidaná LLB studia

Kaplan Singapore

Bachelor of Laws (Vyznamenání) (doplněk)

Listopad 27, 2018
Tento program LLB Law je ideální pro práci dospělých, kteří chtějí studovat na magisterském stupni s praktickými znalostmi v reálném světě.

UWL University of West London

LLB (Hons)

Listopad 5, 2018
Zákon je stále se měnící komplexní studijní obor a kariéra v právu je mezi nejnáročnější a nejúplnější. Připravíme vás na Vaši kariéru v právu tím, že vám poskytneme informace, nástroje, techniky a zkušenosti potřebné pro přístup k právním problémům s důvěrou a znalostmi.

University of Leeds, Faculty of Education, Social Sciences, and Law

LLB právo (program absolventa)

Říjen 15, 2018
Tento dvouletý kurz je pro vás, pokud již máte vysokoškolské vzdělání v nelegálním předmětu. Kurz vám nabízí příležitost dozvědět se o právu, jak v tradičním smyslu "myšlení jako právník", tak v širším smyslu práva jako v sociální instituci.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je LLB?

LLB

Právo tituly jsou neoddělitelně spjaty s historií vysokého školství jako jedny z prvních akademických titulů udělených na univerzitních vědců. V současné době existuje celá řada Bachelor of Law bakalářské programy jsou k dispozici. Jaký je rozdíl mezi LLB, BA zákona, a BSc v právu?

LLB, z latinského Legum baccalaureus, je Bachelor of Law míry nabízené ve většině zemích obecného práva jako první profesionální titul v právu. Bakalář umění (BA), v zákoně je bakalářský titul Zákon, který umožňuje studentům flexibilitu kombinovat jejich práva studii s jiným disciplíny, jako je politologie, komunikace a podnikání. Bachelor of Science (BSC) v zákoně se obvykle kombinuje další studium se zákonem, jako je ekonomika, obchod, kriminologii a řízení. Mnoho BA v právu a BSC v právu programy nejsou způsobilá v jejich vlastní pravý - to znamená, studenti budou muset vzít na přistýlce kurzu nebo dokončit LLB - více profesně orientované - kromě jejich BA nebo BSc, aby k praxi práva.

Jaké jsou výhody užívání k LLB?

Absolventi z jakéhokoli tří-až čtyřletého bakalářského studijního programu právo, ať už se jedná LLB, BA v oboru právo nebo BSc v oboru právo, jsou vysoce kvalifikovaní pro práci či dalšího studia. LLB, BA v oboru právo nebo právo bakalářských programů mohou být předpoklady pro postgraduální studium v ​​právu, v Master of zákona nebo Juris Doctor, například. Některé univerzity nabízejí on-line Law studijní programy, nabízí flexibilní alternativu pro ty, kteří zajímají o změně povolání nebo budovy vylepšené profesionální kvalifikací.

Jaké typy kurzů jsou vyučovány v bakalářském zákona?

Programy LLB se zaměřují na přípravu studentů, aby se stal advokát, advokát, nebo právník, a proto se obvykle zaměřují na stejných základních modulů (např.: smluvní právo, ústavní právo, trestní právo, atd.), bez ohledu na univerzitě. Bachelor of Arts (BA) v právu a Bachelor of Science (BSC) v právu programů může také obsahovat další oblasti studia, kombinování, že s pochopením zákona. Například, Bachelor of Law studenti mohou také absolvovat kurzy v oblasti práva obchodních společností, imigrační právo, právo duševního vlastnictví, lidská práva, mezinárodní politika, média, obchod a další.

Jaké jsou požadavky LLB Stupeň?

Jedním z klíčových předpokladem pro jakékoliv Bachelor of Law programu je absolvování vzdělání střední školy. V rámci LLB nebo bakalář zákona programu, budou studenti muset absolvovat praxi orientované základní moduly stanovené Radou advokátní komory. Jedná se o stejný subjekt, který bude později spravovat vyšetření, která absolvent musí projít, aby bylo možné vykonávat advokacii v jeho nebo její oblasti. Studenti zapsaní v BSC v právu a BA v právu studijních programů může mít také možnost se zapsat do kurzů, které připraví je pro profesionální advokátní zkoušku (často volal "Bar zkouška").

Kolik to stojí, aby se bakalář práva?

Náklady na LLB, BA v právu nebo BSc v programu Právo se mohou značně lišit od jedné univerzity na druhou. Cena za tři nebo čtyři roky Bachelor Udělen bude také záviset na zemi nebo oblasti, kde student studuje. Forma studia - jako například on-line, distančního vzdělávání či na koleji - může ovlivnit schopnost studentů pracovat a studovat zároveň.

Proč se on-line LLB?

Online Bachelor of Law studijních programů nabízejí potenciálním studentům možnost pracovat na bakalářský titul v oboru právo při práci kolem nabitého programu. Bakalářská práva Online nabízí řada akademických institucí a mohou být kdekoliv, kdykoliv. Můžete najít několik univerzit v Asii, Evropě, Severní Americe a Oceánii, které nabízejí on-line Bachelor of Law studijních programů.

Tam, kde jsou nabízeny Bachelor of Law programů?

Programy LLB jsou nabízeny na univerzitách ve většině zemích obecného práva, včetně Austrálie, Bangladéše, Kanady, Indie, Malajsie, Pákistánu, Singapuru, Jižní Africe a Velké Británii. BA v právu a BSC v právu programy jsou nabízeny na univerzitách po celém světě, například v Brazílii, Německu, Itálii, Litvě, Norsku, Spojených státech a mnoho dalších. Přejděte dolů a přečtěte si více o bakalářských programů práva. Můžete požádat o více informací, jen několik minut od univerzit podle vašeho výběru.