LLB (Hons) zákon

Všeobecné informace

Popis programu

Online zákon LLB (Hons)

Studujte kdykoli, kdekoli a kdekoli s naším online právním titulem LLB (Hons), který je k dispozici jako 3, 4, 4,5 * nebo 6letý kurz. Pokud se chcete věnovat kariéře v právním nebo širším obchodním sektoru, ale potřebujete větší flexibilitu ve studijních vzorcích a chcete studovat 100% online, může to být titul pro vás. Jedná se o kvalifikační právní titul s praktickým zaměřením, jehož součástí je zaměstnatelnost. Kurz bude mít vysokou úroveň interakce a obdržíte odborné a individuální hodnocení lektorů, přičemž více než 90% našich lektorů jsou kvalifikovaní právníci a advokáti. V rámci národního průzkumu studentů v roce 2020 se univerzita práva v Anglii umístila na prvním místě mezi univerzitami z hlediska celkové spokojenosti studentů. V roce 2019 získala The University of Law stříbrné hodnocení v rámci Teaching Excellence and Student Outcomes Framework (TEF). Bylo zjištěno, že poskytujeme našim studentům vysoce kvalitní výuku, učení a výsledky a trvale překračujeme přísné národní požadavky na kvalitu britského vysokoškolského vzdělávání.

* Financování SLC se nevztahuje na 4,5letý kurz.

Požadavky na kurz

BBB na úrovni A a stupně C / 4 nebo vyšší v anglickém jazyce GCSE nebo rovnocenné kvalifikace. Studenti, kteří budou mladší 18 let, ale na začátku kurzu nebudou mladší 17 let. Pouze pro 4 roky, 4,5 roku nebo 6 let online kurzy: studenti, kteří by se chtěli přihlásit prostřednictvím naší nestandardní trasy s využitím příslušných pracovních zkušeností, jsou také zváni. Požadavky na mezinárodní vstup: Úroveň anglického jazyka ekvivalentní IELTS 6.5 nebo vyšší s minimem 6,0 v každé složce.

Doba trvání

3, 4, 4,5 nebo 6 let

Poplatky

Poplatky do roku 2021 (kurzy v lednu 2021 nebo září 2021): 3letý online kurz je 9 250 GBP ročně; Čtyřletý online kurz je 6 935 GBP ročně; 4,5letý online kurz je 6 935 GBP ročně *; 6letý online kurz je 4 625 GBP ročně. Poplatky jsou uzamčeny pro budoucí roky studia, tj. Student bude každý rok platit stejnou cenu. U těchto online kurzů platí částka 250 GBP.

* Poznámka: 4,5letý online kurz není schválen pro financování SLC.

Přívod

  • Leden 2021 pro tříletý a 4,5letý kurz
  • Září 2021 pro 3, 4 nebo 6leté kurzy
Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. ... Čtěte více

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. We can trace our origins to 1876 with the formation of leading tutorial firm Gibson & Weldon. With a rich heritage and a reputation for innovation and contemporary teaching practices, we continuously focus on developing the best legal minds. Méně