LLB (Hons) zákon

Všeobecné informace

7 dostupných umístění

Popis programu

LLB (Hons) zákon

Naše LLB, kombinující akademickou přísnost s praktickými právními dovednostmi, v obchodním prostředí, vám poskytuje základní základy, ať už jste odhodláni být právníkem, nebo chcete prozkoumat jiné kariérní možnosti. V roce 2019 získala Univerzita práva stříbrné hodnocení v rámci výuky excelence a výsledků studentů (TEF). Bylo zjištěno, že našim studentům poskytujeme vysoce kvalitní výuku, učení a výsledky a neustále překračujeme přísné národní požadavky na kvalitu vysokoškolského vzdělávání ve Velké Británii.

JD Canadian Pathway (pouze kampus London Bloomsbury): pokud máte zájem o praktikování práva v Kanadě nebo absolventa kanadské univerzity, tento kurz má kanadskou Pathway nabízející moduly kanadského práva, které vám pomohou připravit vás na kanadskou NCA (Národní výbor pro Akreditační zkoušky. * Moduly práva jsou „Základy kanadského práva“ a „Kanadské ústavní právo“ a jsou k dispozici pouze v kampusu London Bloomsbury. „Základy kanadského práva“ vám poskytnou spolehlivé znalosti o historii, zásadách a hlavních zdrojích kanadského právního systému, zatímco modul „kanadské ústavní právo“ se týká historie kanadského ústavního práva a základních ústavních zásad. Abyste se mohli vydat na kanadskou Pathway JD Canadian Pathway , měli byste se přihlásit na kurz v kampusu London Bloomsbury a poté během studia vybrat volitelné kanadské moduly. * Důležité upozornění: Doporučujeme, abyste se sami zeptali na jakékoli profesní organizaci, na kterou se můžete ucházet o přijetí, abyste zjistili, zda splníte všechny jejich požadavky, včetně požadavků na akademický, charakterový a vhodnost. Univerzita nemůže nést odpovědnost za jakákoli rozhodnutí profesionálního orgánu týkající se těchto požadavků.

Požadavky na kurz

  • BBB na úrovni A a stupně C / 4 nebo vyšší v anglickém jazyce GCSE nebo rovnocenné kvalifikace. Studenti, kteří budou mladší 18 let, ale na začátku kurzu nebudou mladší 17 let.
  • Mezinárodní požadavky: Úroveň angličtiny odpovídající IELTS 6.5 nebo novějšímu s minimem 6 v každé komponentě.
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Law (ULaw) is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else

The University of Law (ULaw) is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else Méně
Guildford , Londýn , Londýn , Chester , Manchester , Bristol , Birmingham , Leeds , Móstoles , Nottingham + 9 Více Méně