LLB (Hons) zákon

Všeobecné informace

Popis programu

Detaily kurzu

Vybavíme vás porozuměním právním systémům, pravidlům a postupům, které řídí a regulují společnost a naše obchodní a sociální vztahy. Budete mít také příležitost rozvíjet dovednosti v oblasti analýzy, právního zdůvodnění, hodnocení a obhajoby. Jako kvalifikovaný právnický titul je tento kurz uznáván regulačním úřadem pro právní zastoupení a Radou pro normalizaci advokátů jako splňující akademické požadavky vašeho právního vzdělání a dokončení vám umožní provést další studium, abyste se stali právním zástupcem nebo advokátem.

Tento kurz nabízí příležitost absolvovat „sendvičový“ rok - rok placeného zaměstnání v průmyslu, který si rozšíří vaše dovednosti a zkušenosti. To se obvykle přijímá mezi druhým a třetím rokem vašeho studia, obvykle činí kurz celkem celkem čtyři roky. Studenti, kteří se rozhodnou pro sendvičovou cestu, najdou, že to pomůže s jejich studiem a získáním práce po ukončení studia. Může si vybudovat důvěru, kontakty a samozřejmě i váš životopis. Leeds Beckett inzeruje mnoho možností umístění a poskytuje podporu při hledání správného umístění pro vás.

Změny v právním vzdělávání a přípravě
Právní vzdělávání a odborná příprava v současné době podléhají podrobné kontrole profesionálních regulačních orgánů v právním odvětví. Přezkum zkoumá vzdělávací a školicí cesty do právnické profese a kvalifikace a hodnocení, které je třeba provést a absolvovat, aby se stal právním zástupcem nebo advokátem. Výsledek přezkumu zahrnuje návrhy na odstranění stávajících tras a vytvoření nových tras.

Výsledky přezkumu jsou stále dokončovány. Mezitím programy LLB a GDL nabízené Leeds Law School nadále vyhovují regulačním požadavkům platným pro akademickou etapu právního vzdělávání pro kvalifikaci advokáta nebo právního zástupce.

Regulační úřad pro právní zástupce (SRA) a Rada pro normy pro bariéry (BSB) vydaly společný protokol pro orientaci. To lze nalézt na webových stránkách SRA.

Výhody kurzu

Máme silné vazby s místními, regionálními a národními právnickými firmami, takže budete prostřednictvím potenciálních zaměstnavatelů navazovat kontakty s potenciálními zaměstnavateli a budete mít příležitost být školeni odborníkem v oboru. Můžete se účastnit soutěží, abyste zdokonalili své právní dovednosti v oblasti kotvení, vyjednávání, mediace, debatování, pohovoru a poradenství. To vám pomůže rozvinout vaše osobní a zaměstnatelné dovednosti a poskytne vám další příležitosti pro zapojení se do právnických profesionálů.

Naše série přednášek pro hosty, představující přední osobnosti právnické profese, zlepší vaše učení. Přednášky budou k dispozici digitálně, takže k nim budete mít přístup, i když se nebudete moci na kampusu zúčastnit. V minulosti přednášející zahrnovali politiky a aktivisty v oblasti lidských práv Shami Chakrabartiho a Catherine Dixonovou, generální ředitelku The Law Society.

Máme aktivní studentskou právnickou společnost, která pořádá společenské, síťové a kariérně zaměřené akce. Máme také populární Street Law Society, kde naši studenti chodí na místní školy a komunity, aby přednesli prezentace o právních tématech.

Naše specializovaná kancelář pro zaměstnatelnost a umístění vás bude podporovat a poskytne vám přístup k široké škále volných míst od místních, národních i mezinárodních zaměstnavatelů. K dispozici jsou předběžná školení a semináře k tématům, jako je životopis a psaní dopisů, jak uspět při pohovoru, hodnotících střediscích a psychometrických testech.

Vstupní požadavky

Tarify UCAS: Je požadováno 120 bodů. (Minimálně 80 ze dvou úrovní A nebo ekvivalentu, s výjimkou obecných studií).

Pokud žádáte prostřednictvím UCAS, zjistěte více o tom, jak vaše kvalifikace odpovídá tarifu UCAS.

GCSES:GCSE anglický jazyk a matematika ve stupni C nebo vyšší (stupeň 4 pro ty, kteří sedí v GCSE od roku 2017) nebo ekvivalent. Klíčové dovednosti Úroveň 2, Funkční dovednosti Úroveň 2 a Osvědčení o gramotnosti dospělých / Numeracy jsou přijímány místo GCSEs.
PŘÍSTUP K DIPLOMU:Absolvujte celkově minimálně 120 tarifních bodů UCAS.
SCOTTISH AWARDS:Minimálně 5 předmětů ve vyšším stupni B.
OSVĚDČENÍ ÍRSKA:Minimálně 5 předmětů ve stupni C1 nebo vyšší u vyšší úrovně, z nichž minimálně 3 musí být u B2.
KRITÉRIA VÝBĚRU:

Můžeme použít výběrová kritéria na základě vašich osobních atributů; zkušeností a / nebo závazkem v oblasti studia. Tyto informace budou odvozeny z vašeho osobního prohlášení a odkazu a budou použity pouze tehdy, pokud splníte obecné požadavky na vstup.

MEZINÁRODNÍ BACCALAUREATE

25 bodů

IELTS:

IELTS 6.0 bez dovedností nižší než 5,5 nebo ekvivalentní kvalifikace. Univerzita poskytuje vynikající podporu všem žadatelům, kteří mohou vyžadovat další kurzy angličtiny.

NAŠE ZÁVAZKY POMOCI KAŽDÉMU STUDENTU SUCCEEDU:

Leeds Beckett University se zavazuje zajistit, aby každý student s potenciálem uspět na naší univerzitě byl schopen tak učinit bez ohledu na své zázemí. Z tohoto důvodu uplatňujeme kontextovou politiku přijímání, což znamená, že při posuzování žádosti studenta zohledňujeme řadu dalších faktorů. Uchazečům, kteří splní alespoň jedno z našich kritérií pro kontextové přijetí, bude nabídnuto místo na tomto kurzu s nižšími (předpovězenými nebo dosaženými) tarifními body UCAS, než je náš zveřejněný tarif (výše).

Naše kontextová kritéria pro přijetí jsou:

  • Poštovní směrovací číslo je v oblasti, kde na Univerzitu chodí jen málo lidí (oblast POLAR4, kvintil 1 nebo 2. Tuto adresu lze zkontrolovat na webu Office for Students)
  • Deklarované postižení na formuláři žádosti UCAS (nebo přímé žádosti o uchazeče o částečný úvazek)
  • Ve věku 21 let 1. září před začátkem kurzu
  • Prohlášen za držitele péče na formuláři žádosti UCAS (nebo přímé žádosti o uchazeče o částečný úvazek)
NAŠE MÍSTO JAKO INSTITUCE KOTLE:

Leeds Beckett University je mezi 10 nejvýznamnějšími univerzitami na celostátní úrovni, protože reprezentuje místní komunitu. Abychom dále posílili naši pozici klíčového poskytovatele vzdělávání a odborné přípravy pro West Yorkshire, uplatňujeme v našem přijímacím procesu politiku ukotvení institucí. Studentům, kteří se na nás ucházejí z kterékoli z pěti oblastí místní správy ve West Yorkshire (BD, HD, HX, LS, WF), bude nabídnuto místo v tomto kurzu s nižšími (předpovězenými nebo dosaženými) tarifními body UCAS.

ŽÁDCI ŽÁDOSTI:

Naše univerzita vítá přihlášky od zralých uchazečů, kteří prokáží akademický potenciál. Všichni studenti budou posuzováni prostřednictvím výše popsané politiky pro kontextové přijetí. Pokud nesplníte požadavky prostřednictvím zásad pro kontextové přijetí, můžeme vám být schopni nabídnout nabídku, pokud máte nedávné relevantní pracovní zkušenosti prostřednictvím naší politiky „Uznávání předchozího učení“. Ujistěte se prosím, že v přihlášce uvedete jak svoji kvalifikaci, tak veškeré relevantní pracovní zkušenosti, abychom vás mohli případně zvážit v obou systémech. .

Všichni uchazeči na naší univerzitě jsou povinni splnit náš standardní anglický jazykový požadavek třídy GCSE C nebo ekvivalentní, například přijímáme některé testy funkčních dovedností.

Pracovní příležitosti

Naši absolventi se dále kvalifikovali jako právníci a advokáti, nebo si vytvořili kariéru v policii, v místní a státní správě a v podnikání a financích. Tento kurz je titulem právnické kvalifikace, který je uznán regulačními orgány právnické profese, a úspěšné dokončení vám umožní postoupit do profesní fáze vzdělávání a stát se právníkem. Vaše další fáze školení by mohla zahrnovat náš kurz právní praxe, nebo byste mohli pokračovat ve studiu profesního diplomu v právnické exekutivě, pokud jste již ve třetím roce neuskutečnili moduly CILEx. Pro více informací navštivte www.cilex.org.uk. Mezi další možnosti postgraduálního studia patří naše mezinárodní obchodní právo LLM, MRes a MPhil. Nabízíme také příležitosti ke studiu na PhD.

  • Advokát praktikantů
  • Právní tajemník
  • Právní ředitel
  • Právní asistent

Kariéra Poradenství

Náš tým zaměřený na práci a kariéru nabízí odborné poradenství a řadu zdrojů, které vám pomohou vybrat a získat zaměstnání. Ať už jste v prvním nebo posledním roce, můžete mluvit s členy personálu našeho Kariérního úřadu, který Vám může nabídnout poradenství při psaní životopisu při hledání zaměstnání.

Poplatky a financování

UK a EU

Školné za rok pro studenty činí 9250 GBP. Částka, kterou zaplatíte, se může každý rok zvyšovat, aby se zohlednily účinky inflace.

Mezinárodní

Školné za rok pro studenty činí 12 000 GBP. Částka, kterou zaplatíte, je pevně stanovena na této úrovni pro každý rok vašeho kurzu.

Sendvičový rok

Obvykle strávíte celý rok umístěním. Za tento rok vám bude účtován snížený poplatek 1385 GBP.

Vybavení

Portland

Leeds Law School se nachází v Portlandu, poblíž právního centra města. Naši studenti dokážou zdokonalit právní odbornost v účelových zařízeních, včetně naší vlastní soudní síně.

Soudní síň

Naši studenti dokážou zdokonalit právní odbornost v účelových zařízeních, včetně naší vlastní soudní síně.

Knihovna

Naše knihovna je otevřena 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce, poskytuje vám přístup k odborným knihám a časopisům, vzdělávacím prostorům, počítačům, multimediálním zařízením a pronájmu mediálních zařízení. Desítky tisíc digitálních zdrojů naší knihovny, včetně e-knih, ejournálů a databází, můžete získat přístup online v čase a místě, které vám vyhovuje.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Méně
Leeds , UK Online + 1 Více Méně