Jsme prvním britským poskytovatelem vysokoškolského vzdělávání, který nabídl LLB (Hons) Law with Psychology v 100% on-line a part-time formátu. Tento kurz s kombinovanou vyznamenání přináší vzrušující světy práva a psychologie společně pro ty, kteří se intenzivně zajímají o tyto doplňující a kariéra zaměřené předměty *.

Prezentace několika perspektiv v celém kurzu vás povzbudí k tomu, abyste rozvíjeli své kritické myšlení a analytické dovednosti při přístupu k různým psychologickým teoriím a právním otázkám a zlepšíte svou důvěru při jejich uplatňování v reálných situacích.

Právní prvky tohoto kurzu pokrývají celou řadu základních právních otázek, včetně smluvního práva, trestního práva, práva Evropské unie, anglického právního systému a mnohem více. Obsah kurzu také obsahuje sedm základů právních poznatků, které jsou vyžadovány pro výkon práva advokátorem (SRA).

Moduly pokrývající psychologii vám také dávají hluboké znalosti o základních odborných oblastech v rámci oboru, včetně sociální psychologie, psychologického vývoje a mnoha dalších.

Konečně, tento program vám také dává příležitost rozvinout své znalosti v oblasti psychologie nebo práva, které je relevantní pro vaši kariéru nebo zájmy prostřednictvím celé řady různých volitelných modulů. Patří sem vyšetřovací psychologie, uvažování a rozhodování, vývojová věda a další.

Poznámka: Tento kurz není akreditován u Britské psychologické společnosti (BPS).

* Datum zahájení a podrobnosti o tomto kurzu stále podléhají schválení na univerzitě. V případě, že nebude uděleno schválení podle data zahájení kurzu, nabídne se alternativní datum nebo bude poskytnuto plné vrácení peněz. Pokud potřebujeme provést změny v tomto programu jako součást ověřovacího procesu University of Essex, sdělíme vám to co nejdříve.

Kariérní vyhlídky

Bez ohledu na vaše profesní cíle, je tento mezinárodně zaměřený kombinovaný kurz ideální pro každého, kdo si přeje získat dobré znalosti z oblasti práva a psychologie na úrovni vysokoškoláka.

Úroveň hospodářské soutěže v právním sektoru je vysoká a tento neobvyklý stupeň je velmi výhodný, pokud se chceme vyhnout v této oblasti.

Jednotlivci, kteří pracují v řadě dalších profesí, jako HR, civilní služba, účetnictví, trestní soudnictví, zdravotní péče a bezpečnostní služby a další, budou schopni využít dovednosti a znalosti získané v rámci tohoto programu, aby předali svou vlastní pracovní praxi.

Dovednosti rozvíjené na tomto programu nejsou omezeny ani na schopnosti specifické pro kariéru. absolventi programu získají také přenositelné dovednosti v oblasti výzkumu, časového řízení a verbální a písemné komunikace, které doplní roli v právním, společenském nebo akademickém sektoru.

Věnujeme se zlepšování zaměstnatelnosti našich absolventů. Naše on-line kurzy vám dávají příležitost zlepšit vaše kariérní vyhlídky a získávat potenciál s kombinací klíčových dovedností, které jsou přímo přenositelné na pracoviště.

Vstupní požadavky1. Akademická vstupní cesta

Abyste vyhověli požadavkům na akademickou vstupní trasu pro Law LLB (Hons) s psychologickým vzděláním, musíte mít minimálně následující kvalifikaci:

 • Tři úrovně A nebo jejich ekvivalent; Plus
 • Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, IELTS (Academic) 6.0 nebo ekvivalent.
 • Pokud nemáte IELTS nebo rovnocennou kvalifikaci, požadujeme od studentů, aby absolvovali bezplatný online test angličtiny.

Nemusíte dokázat své znalosti angličtiny, pokud jste občanem nebo pokud jste absolvovali kvalifikaci rovnocennou vysokoškolskému vzdělání v některé z těchto zemí.

Musíte předat svůj počáteční soubor úkolů během prvních 21 dnů kurzu, abyste mohli pokračovat ve studiu2. Vstupní trasa pracovních zkušeností

Chcete-li požádat o zákon o LLB (Hons) s psychologickým vzděláním prostřednictvím naší vstupní trasy pracovních zkušeností, musíte splnit následující kritéria:

 • GCSE Matematika a angličtina ve třídě C nebo vyšší nebo ekvivalent
 • Tři roky odpovídající pracovní zkušenosti; Plus
 • Pokud angličtina není vaším prvním jazykem, IELTS (Academic) 6.0 nebo ekvivalent
 • Pokud nemáte IELTS nebo rovnocennou kvalifikaci, požadujeme od studentů, aby absolvovali bezplatný online test angličtiny.

Nemusíte dokázat své znalosti angličtiny, pokud jste občanem nebo pokud jste absolvovali kvalifikaci rovnocennou vysokoškolskému vzdělání v některé z těchto zemí.

Během prvních 21 dnů kurzu budete muset předat svůj počáteční soubor úkolů, abyste mohli pokračovat ve studiu.

21-denní záruka vrácení peněz

Chceme vám dát možnost prožít kurz University of Essex Online pro 21denní zkušební období. Proto jsme zavedli naši záruku vrácení peněz. Pokud zahájíte kurz a rozhodnete se, že to není pro vás během prvních tří týdnů, obdržíte plnou náhradu.

Učení a hodnocení

Studium online vám umožňuje svobodně studovat, kdy a kde vás to vyhovuje - doma, během vaší obědové hodiny nebo kdekoli jinde máte přístup k internetu.

Všechny naše online kurzy mají orientační délku studia, která je návodem na to, jak dlouho trvá váš kurz k dokončení. Skutečná doba trvání může být delší nebo kratší v závislosti na rychlosti studia, vybraných možnostech studia a dostupnosti modulu. Je možné dokončit studium rychleji než orientační trvání kurzu zdvojením modulů v určitých časech; nicméně platí minimální trvání studie.

Všechny naše kurzy mají pravidelné počáteční datum po celý rok. Náš akademický rok je organizován do modulů, obvykle s jedno- nebo dvoutýdenní přestávkou mezi moduly a strukturovanou třítýdenní přestávkou na vánoční období. Studenti obdrží časový rozvrh kurzu během procesu podání žádosti.

Metody výuky a styl

Jelikož jsme 100% on-line univerzita, místo tradičního kampusu využíváme virtuální učební prostředí. Systém sleduje a řídí proces učení v reálném čase a poskytuje vám okamžitý přístup ke vzdělávacím materiálům.

Tato učební platforma umožňuje studentům i učitelům aktivně se účastnit konverzací v reálném čase a můžete poslouchat a sledovat živé přednášky a semináře na internetu. Všechny kurzy jsou doručovány pouze v angličtině.

Během kurzu máte podporu od specializovaného Studentského poradce a máte příležitost pravidelně komunikovat se spolužáky a tvým učitelem. Abyste zajistili, že dostanete podporu, kterou potřebujete od svého učitele, omezujeme velikost tříd na 20 studentů.

Posouzení

Přijímáme přístup k hodnocení namísto zkoušek. LLB (Hons) Právo s psychologickými úkoly je založeno na praxi v reálném životě a průběžně hodnotí učitelé.

Jste si vždy vědom svého současného prozatímního ročníku od začátku programu, který vám umožní zhodnotit úspěšnost vašich současných metod studia a jasně identifikovat oblasti, které se mají zlepšit.

Věříme, že tato transparentnost vám poskytne informace, které potřebujete, abyste co nejlépe využili svého kurzu. Dosahujeme toho:

 • zobrazovat vaše známky zřetelně ve vaší známce, kterou si můžete prohlédnout při každém přihlášení na učební platformu
 • rychlý obrat práce vyhodnocen, aby bylo zajištěno, že vaše kniha o hodnocení je vždy aktuální
 • posoudit svou práci v celém modulu a ne čekání na zkoušky konce roku
 • že máte pravidelný kontakt se svým studentským poradcem
 • jednoduchost a transparentnost při navrhování našich hodnotících kritérií

Máme také politiku, která zajišťuje, že práce předložená studenty je autentická. Stejně jako skutečnost, že je často hodnocena veškerá práce, používáme zavedený elektronický monitorovací systém, který kontroluje plagiát.

Po úspěšném dokončení vašeho zákona LLB (Hons) s diplomem psychologie , budete vyzváni k absolvování obřadu na University of Essex, Colchester Campus.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 7 více kurzů z University of Essex Online »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Duration
48 měsíců
Kombinované
Price
18,500 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date