LLB (Hons) v právu

Všeobecné informace

Popis programu

Nejlepší přípravou na právnické profese je myslet jako právník od prvního dne. Náš přístup založený na praxi znamená, že se naučíte rozumět zákonům v kontextu každodenního života a právní praxe a používat své učení mnoha způsoby.

Titul práv byl vytvořen zkušenými akademiky a praktiky, s přispěním našeho mezinárodně uznávaného Střediska pro lidská práva a sociální spravedlnost. Je navržen speciálně pro zaměření na váš profesní rozvoj.

Po celou dobu studia budete pracovat s odborníky z právního sektoru. Praktické zkušenosti s uplatňováním zákona získáte prostřednictvím našich pro bono aktivit s Občanským poradenským úřadem a budete mít příležitost pokračovat v práci.

Od začátku budete povzbuzováni k tomu, abyste se zabývali právními otázkami a přemýšleli o tom, co se naučíte jako nedílná součást vašich zkušeností. Velká část vašeho času bude věnována práci tváří v tvář lektorům a rozvíjení porozumění právním otázkám, zejména pokud jde o základní dovednosti a kompetence právníků. Podle National Student Survey 2019 je Roehampton Law School zařazena mezi jedničky v sektoru akademické podpory.

Porozumíte různým oblastem zákonodárství a právní praxe návštěvou historických soudů v centru Londýna. V letošním roce studenti sledovali případy u Nejvyššího soudu, navštívili další soudy a tribunály v rámci modulu Zákon v praxi a navštěvují také poslanecké sněmovny.

Moduly, které jsou v současné době k dispozici, zahrnují právní systémy, etiku a dovednosti, které pokrývají strukturu a funkci anglického právního systému; Veřejné právo a lidská práva, která zkoumá občanské svobody a lidská práva; a naše moduly Zákona v praxi v prvním roce se zaměřením na právní komunikaci a ve druhém roce na obchodní a obchodní povědomí.

Náš specializovaný poradce v oblasti kariérního práva navázal spojení s absolventskými rekruty a může vám poskytnout nápady a tipy, které vám pomohou získat dobré postgraduální zaměstnání. Společně si zmapujete své schopnosti a vytvoříte kariérní plán. Poskytujeme také personalizované sezení v oblasti psaní životopisů a aplikací, prezentací, falešných rozhovorů a školení o zvyšování povědomí o reklamě a také vám poskytujeme příležitosti k rozvoji vašich síťových dovedností.

Obsah

Rok jedna

 • Porozumět klíčovým funkcím anglického právního systému, prozkoumat morální rozměr praxe práva, pochopit trestní právo a lidská práva a naučit se předkládat odůvodněné a logické argumenty.
 • Studijní právo v praxi 1: Právní komunikace, interaktivní modul, jehož cílem je rozvíjet své dovednosti a důvěru v právní komunikaci, a pomoci vám pochopit, jak uplatňovat zákon v praxi a v širší společnosti.

Rok dva

 • Právo v praxi 2: Obchodní povědomí vás seznámí s komerčním světem a rolí právníků v něm, včetně pojmu práva jako podniku (způsob, jakým právnické firmy vydělávají peníze) a role finančních trhů.
 • Stavte na svých právních schopnostech studiem různých typů smluvního práva a rozvíjením porozumění zákonu o deliktu a vaší schopnosti aplikovat zákon při řešení právních problémů.
 • Seznamte se s právem obchodních společností a prozkoumejte právní teorie, pravidla a obchodní hnací síly, které ovlivňují praxi práva týkající se společností s ručením omezeným, partnerství a dalších obchodních modelů.
 • Mezi další moduly patří právo EU a vlastnické právo.

Třetí rok

 • Vyberte si z možností, jako je pracovní právo, firemní finance a akvizice, rodinné právo, mezinárodní lidská práva a lékařské a daňové právo.
 • Získejte praktické zkušenosti s právní praxí na stáži nebo s občanskou poradnou.

Kariérní trasy do právnické profese

Chcete-li se stát právním zástupcem:

Regulační úřad pro právní zástupce (SRA) mění proces stávání se právním zástupcem.

Kvalifikační zkouška právníků (SQE) bude centralizovaným hodnocením pro každého, kdo se chce kvalifikovat jako právník v Anglii a Walesu. Bude pravděpodobně zaveden v roce 2020.

To znamená, že od roku 2020 bude nutné, aby vaše kvalifikovaná cesta k právním zástupcům zahrnovala:

 • Absolvování etap 1 a 2 SQE. První se zaměřuje na právní znalosti a druhý na praktické právní dovednosti.
 • Má titul (v jakémkoli předmětu) nebo rovnocennou kvalifikaci.
 • Mají značné pracovní zkušenosti.
 • Předávání charakteru a požadavků na vhodnost.

Stát se advokátem:

Advokáti jsou regulováni Radou pro standardy advokátů. Nebudete muset dokončit SQE, abyste se stali advokátem (protože SQE platí pouze pro zamýšlené právníky), ačkoli existují určité změny v kvalifikační trase.

Kvalifikační cesta, jak se stát advokátem, v současné době zahrnuje:

 • Požadavek na získání právnického titulu na úrovni 2: 2 nebo vyšší (nebo postgraduálního právního diplomu).
 • Potřeba absolvovat počítačový test Bar Course Aptitude Test.
 • Absolvování barového odborného školení.
 • Vstup do soudní síně a absolvování žáka.

Možnosti kariéry

Tento kurz vás dobře připraví na řadu právních profesí, včetně práce jako praktikující právník, advokát nebo paralegal, práce v akademickém právu nebo práce v jakékoli kariéře, která vyžaduje kritické dovednosti při uvažování.

Náš kariérní tým je připraven vám pomoci od začátku studia až po ukončení studia. Pomohou vám sestavit váš životopis, připravit se na pohovory a setkat se a učit se od úspěšných absolventů pracujících na vrcholu své kariéry. Budete mít také příležitost spolupracovat s našimi partnery po celém Londýně i mimo něj a zúčastnit se veletrhu pracovních příležitostí v Roehamptonu, kde se můžete dozvědět více o možnostech absolventů a setkat se se zaměstnavateli.

Vstupní požadavky

Specifické vstupní požadavky:

 • Úroveň vyžadovaná v humanitních, sociálních a obchodních oborech. Požadavek GCSE: angličtina a matematika, stupeň C
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

We change lives by helping our students to develop the confidence, knowledge and values they need for a successful and fulfilling life. We produce world-class research that helps us understand the wor ... Čtěte více

We change lives by helping our students to develop the confidence, knowledge and values they need for a successful and fulfilling life. We produce world-class research that helps us understand the world and change it for the better. Méně