Přečtěte si oficiální popis

Dundee je opravdu jedinečná právní škola . Nabízíme moderní a perspektivní přístup k učení a přísnou přípravu pro profesionální svět, ať už v právní oblasti nebo jinde.

Nabízíme dva plně kvalifikované právnické tituly pro právnické povolání buď ve Skotsku nebo v Anglii a Walesu a v Severním Irsku. Dundee je jediná právnická fakulta ve Velké Británii, která nabízí tuto volbu.

Pro studenty na skotském proudu LLB v Dundee existuje také jedinečná a intelektuálně náročná možnost dosáhnout dvojité kvalifikace. Po absolvování tohoto studijního programu mají studenti možnost volby z jurisdikcí, kde mohou studovat na postgraduální odbornou kvalifikaci, což našim absolventům nabízí významnou konkurenční výhodu na trhu.

Dundee Mooting Society

Moot je legální debata a Dundee Mooting Society je jednou z nejúspěšnějších ve Velké Británii. Společnost provozuje školení a interní soutěže pro studenty a týmy z Dundee soutěží ve většině hlavních mooting soutěží ve V. Británii a mezinárodně.

Právnická klinika

Právnická škola provozuje také Právnickou kliniku, která studentům poskytuje praktické zkušenosti s řešením klientů a problémů reálného života, jakož i posílení vazeb s profesí. Právnická klinika také nabízí kreditní moduly.

Knihovna zařízení

Univerzitní knihovna má rozsáhlou sbírku materiálů pro všechny jurisdikce ve Velké Británii, včetně materiálů ES, stejně jako významné zázemí zámořského materiálu. Knihovna je také plně přizpůsobena bezdrátové komunikaci, obsahuje IT sadu a nabízí širokou škálu elektronických zdrojů včetně přístupu k mnoha důležitým právním databázím.

Společné tituly a další ocenění

 • LLB (Hons) zákon (Eng / NI) s francouzštinou
 • LLB (Hons) zákon (Eng / NI) s němčinou
 • LLB (Hons) zákon (Eng / NI) se španělštinou

Vstupní požadavky

Následuje minimální a aktuální požadavky na zadání.

Neexistuje žádný pokročilý vstup do stupňů Law založený na Advanced Highers, A úrovních nebo HND.

Poznámky k výběru

 • Žadatelé, kteří nabízejí SQA Highers převzali dvě schůze zkoušek a žadatelé, kteří nabízejí pokročilé Highers na doplnění stupňů získaných v prvním zasedání vyšetření, by měly mít mírně vyšší známky.
 • Aplikace studentů s neštandardním vzděláním a kvalifikacemi jsou vítány a budou zvažovány podle jejich zásluh. Tito žadatelé musí být schopni předvést důkazy o nedávném akademickém úspěchu. Určité odborné kvalifikace nebo dva nebo tři nedávné Highers (nebo rovnocenné) mohou být považovány za dostatečné.
 • Zákon je založen na logickém myšlení, proto se žadatelům doporučuje nabídnout řadu literárních a logických předmětů.
Kurzy začínají v letech 2018 a 2019

Požadavek anglického jazyka

Pro studenty mimo EU

IELTS Celkově

Kariéra

Máme úzké vazby se zaměstnavateli a nabízíme programy na podporu a rozvoj zaměstnatelnosti našich studentů. Naše vynikající pověst v celé profesi a úzké vazby na zaměstnavatele pomáhají absolventům Dundee najít zaměstnání.

Právnická škola vede každoroční veletrh, který přitahuje advokátní kanceláře a zaměstnavatele z celého Spojeného království a dalších zemí. Advokátní kanceláře také pravidelně navštěvují právnickou fakultu individuálně pro účely náboru.

Zatímco mnoho studentů studuje právo, aby se kvalifikovalo k praxi, dovednosti získané v právním stupni jsou také atraktivní pro mnoho potenciálních zaměstnavatelů a LLB je ideální základ pro kariéru v profesích, jako jsou:

 • policie
 • Bankovní
 • Žurnalistika
 • Řízení
 • Státní služba

Pro ty, kteří chtějí vstoupit do skotského advokacie, má náš diplom v právní praxi (PEAT 1) vynikající doklad o postgraduálním zaměstnání v celém Velké Británii a vyučuje jej advokát.

Studenti, kteří se přihlásí do Institutu pro odborné právní studium v ​​Belfastu, jsou vyzváni k přijímací zkoušce.

Řada absolventů pokračuje v přijímání postgraduálních titulů v rámci školy v oblastech, jako jsou obchodní, mezinárodní, lidská práva a ekologické právo.

Program se vyučuje na:
Angličtina
University of Dundee
Poslední aktualizace May 13, 2019
This course is Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 - 4 let
Denní studium
Price
1,820 GBP
za rok studia, škótští a EU studenti. Zbytek britských studentů 9 250 liber za rok studia. Zimní studenti (mimo EU) £ 16,450 za rok studia.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date