LL.M. v zákoně o hrách

Všeobecné informace

Popis programu

Naučte se herní právo od průkopníka ve výuce her

Las Vegas, které nabízí nejrozsáhlejší herní osnovy, školu Williama S. Boyda na Právnické univerzitě v Nevadě, je jediným programem svého druhu, který nabízí LL.M. v oblasti herního práva a regulace pokrývající témata v loterii, regulaci her, sportovních sázkách, licencování, pracovněprávních vztazích, územním plánování a dalších oblastech.

Získejte zkušenosti v herním hlavním městě světa

Během programu mají studenti příležitost získat praxi prostřednictvím stáží a zkušeností se zkušenostmi s učením.

Navrhněte program, který odpovídá vašemu plánu

K dispozici na částečný nebo plný úvazek, studenti v LL.M. program může navrhnout harmonogram a tempo na základě jejich potřeb.

Bezkonkurenční umístění

UNLV se nachází v Las Vegas a nabízí bydlení ve velkém městě s dostupným bydlením. Domov zábavy, stravování, nakupování a nočního života na světové úrovni a cesta autem od přehrady Hoover Dam, národního parku Zion, Grand Canyonu a Los Angeles.

Vzhledem k tomu, že se hraní her stále rozšiřuje po celé zemi a po celém světě, je stále více zapotřebí talentovaných a znalých herních právníků. Díky našemu umístění v mezinárodním hlavním městě her získáte přístup ke globálně renomovaným hráčům a regulačním orgánům, budete moci sledovat a učit se z nejmodernějších debat a rozhodování a navazovat trvalá profesionální spojení, která vám budou dobře sloužit po celou dobu vaší právní kariéry.

Poslední aktualizace Zář 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The mission of the UNLV William S. Boyd School of Law is to serve the State of Nevada and the national and international legal and academic communities by developing and maintaining an innovative and ... Čtěte více

The mission of the UNLV William S. Boyd School of Law is to serve the State of Nevada and the national and international legal and academic communities by developing and maintaining an innovative and excellent educational program that will train ethical and effective lawyers and leaders for Nevada and for the legal profession; to stress community service, professionalism and the roles, responsibilities, skills, and values of lawyers; to produce excellent scholarship for the benefit of the State, the profession, and the academy; to involve students and faculty in community service projects in ways that will benefit our State; and to provide leadership for Nevada on important issues of public policy, dispute resolution, the law and legal practice. In seeking to fulfill this mission, the Boyd School of Law aspires to become a model community, one in which the people of the law school will deal with one another professionally, respectfully, and with a view to maximizing the potential of each participant in this exciting educational enterprise. Méně