LL.M. v oblasti mezinárodního bankovnictví, cenných papírů

Všeobecné informace

Popis programu

Absolventi z Asie, kteří mají první titul v oboru práva, podnikání nebo ekonomie a kteří mají dobré akademické záznamy, jsou způsobilí žádat o vstup do našeho LL.M. Mezinárodní finanční program.

Náš Magistr Zákonů v mezinárodním bankovnictví, cenných papírech a financích (LL.M. International Finance) program nabízí vynikající interdisciplinární a praxe-orientované školení v oblastech mezinárodního a evropského bankovnictví, cenných papírů a finančního práva. Tím, že budete studovat na ILF , budete vytrénováni nejen v této oblasti, ale i v této stále důležitější oblasti, kde se setkávají světy mezinárodního práva a globálních financí. Budete vyučováni významnými profesory z Goethe University ve Frankfurtu nad Mohanem, stejně jako odborníky z právního a finančního průmyslu. Frankfurt hraje ústřední roli v evropských a globálních financích.

ILF , který se nachází ve Frankfurtu, hlavním finančním centru v Evropě, poskytuje ideální místo pro školení mladých odborníků, kteří se zabývají současnými i budoucími právními a finančními problémy.

Snažíme se poskytovat našim studentům solidní a komplexní právní a finanční vzdělávání v dynamickém vzdělávacím prostředí, čímž jim poskytujeme právní vzdělání, které potřebují k tomu, aby vynikali ve své kariéře.

Vzhledem k tomu, že angličtina je jediným vyučovacím jazykem, musí mít uchazeč dobrou znalost psané a mluvené angličtiny. Nejvýše 30 studentů bude přijato za účelem zajištění akademické excelence a přímého, osobního kontaktu mezi studenty a fakultou.

TRVÁNÍ PROGRAMU

LL.M. Mezinárodní finanční program na ILF je jednoroční postgraduální studijní program. Je rozdělena na dva semestry, a to zimní semestr (říjen až únor) a letní semestr (duben až červenec). Program začíná v říjnu a výuka končí v červenci následujícího roku.

MIMOŠKOLNÍ AKTIVITY

V průběhu roku studia budou pro studenty pořádány také exkurze do jiných měst, Business English a kurzy německého jazyka, stejně jako mnoho mimoškolních aktivit s mezinárodními studenty.

KONFERENCE DEGREE

LL.M. Mezinárodní finanční titul uděluje Právnická fakulta Goetheho univerzity ve Frankfurtu nad Mohanem.

TERMÍN APLIKACE

Žádosti budou posuzovány „průběžně“. Žadatelé budou informováni o výsledcích svých žádostí do 6 týdnů od obdržení vyplněné žádosti ILF . Vstup do LL.M. Mezinárodní finanční program bude udělen úspěšným žadatelům na základě „kdo dřív přijde, je dřív na řadě“.

Termín pro podávání žádostí o program: 15. května: Země, kde se požadují osvědčení APS (tj. Čína, Mongolsko a Vietnam) a 1. červenec: všechny ostatní asijské země

Poplatek za podání žádosti se nevyžaduje.

STUDENSTVÍ

Na úspěšné žádosti obdržené před 28. únorem 2020 bude nabídnuto stipendium ve výši 10% školného (tj. 1 800 EUR).

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Institute for Law and Finance (ILF) is a center for academic excellence in teaching and research. It was established as a non-profit foundation in 2002 by Goethe University Frankfurt am Main with ... Čtěte více

The Institute for Law and Finance (ILF) is a center for academic excellence in teaching and research. It was established as a non-profit foundation in 2002 by Goethe University Frankfurt am Main with the support of many prominent institutions. Méně