LL.M. v nadnárodní obchodní praxi

Všeobecné informace

3 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

LL.M. pořádají čtyři instituce. v nadnárodní obchodní praxi . Center for International Legal Studies (CILS, Salzburg, Rakousko) má po celém světě více než 5 000 členů právníků. Právnická fakulta Univerzity Lazarski (Varšava, Polsko) se za posledních sedm let umístila mezi polskými univerzitními právnickými fakultami jako první. Centrum pro finanční právo a politiku na Lixin University sídlí v čínské Šanghaji. V roce 1872 byla založena Bostonská univerzitní právnická fakulta (Boston, Massachusetts) a řadí se mezi 25 nejlepších z více než 200 právnických škol akreditovaných americkou advokátní komorou.

Středoevropská místa (Salcburk a Varšava) a asijská lokalita (Šanghaj) s formátem relace dvou týdnů poskytují velkou výhodu těm, kteří si nemohou vzít rok od práce, zejména aktivním praktikům, těm, kteří si nemohou dovolit čas nebo náklady na rok v zahraničí a / nebo pro ty, kteří mohou mít potíže se získáním víza ke studiu ve Spojených státech. Program je navržen tak, aby spojil zkušené právníky spolu s odbornými členy fakulty a struktura semináře umožňuje aktivní výměnu mezi účastníky. Třicet jedna právníků z 10 zemí ve věku od 25 do 59 let se zúčastnilo posledních dvou týdnů LL.M. relace.

LL.M. vyžaduje uspokojení 21 kreditů během čtyř cyklů nabízených každý rok v Salcburku v červnu 2021 (2 sezení), v Šanghaji v červenci 2021, v Bostonu v srpnu (2021) a ve Varšavě v říjnu (2020 a 2021). LL.M. lze dokončit za jeden až pět let.

LL.M. kurzy jsou vyučovány v angličtině na fakultě poskytované CILS, Lazarski University, Lixin University a Boston University.

137199_137157_EconomicsInstituteSalzburg.jpgCenter for International Legal Studies","author_url":"","source":"Center for International Legal Studies"}" />

137200_137156_LazarskiUniversityWarsaw.jpgCenter for International Legal Studies","author_url":"","source":"Center for International Legal Studies"}" />

137201_137155_LixinUniversityShanghai.jpgCenter for International Legal Studies","author_url":"","source":"Center for International Legal Studies"}" />

137198_137158_BostonUniversityBoston.jpgCenter for International Legal Studies","author_url":"","source":"Center for International Legal Studies"}" />

Školné na období 2020–2021 je 660 $ za kredit. Studenti se obvykle účastní jedné nebo dvou lekcí ročně. LL.M. musí být dokončena do pěti let od zahájení. K dispozici jsou dvě stipendia s plným vyučováním a četná 50% stipendia .

Žadatelé o LL.M. v mezinárodní obchodní praxi musí mít uznávaný první titul v právu a mít prokazatelný záznam o akademické a odborné způsobilosti. Non-rodilí mluvčí angličtiny musí prokázat schopnost v jazyce.

Termín podání žádosti

Obecně lze žádosti přijímat až dva týdny před datem zahájení rezidenčních zasedání. Pokud však žadatel požádá o vízum, aby cestoval na místo konání zasedání, jeho žádost musí být přijata nejpozději šest týdnů před zahájením zasedání. To má poskytnout dostatek času na poskytnutí pozvání od univerzity a hostitelské země k udělení víza. Máte-li dotazy ohledně vízové povinnosti, kontaktujte velvyslanectví nebo konzulát země, kterou chcete navštívit.

Stipendia Yorkhill Foundation

Dar od Yorkhill Foundation umožňuje CILS Benefactors financovat dvě stipendia s plnou výukou, každá v hodnotě 13 860 USD, za účast v LL.M. v programu Transnational Commercial Practice, který začíná v roce 2021. Žadatelé by měli předložit životopis, doprovázený dvěma referenčními dopisy a prohlášením o tom, proč je dokončení LL.M. bude mít hodnotu nejen pro žadatele, ale také pro jeho právní komunitu a pro širokou veřejnost. Lhůta pro doručení přihlášky na stipendium nadace Yorkhill Foundation je 15. prosince 2020.

Stipendia CILS Benefactors Inc.

CILS Benefactors Inc. je registrovaná charita, která nabízí financování studentům z vybraných zemí, kteří si jinak nemohli dovolit účastnit se LL.M. program CILS Benefactors Inc. poskytuje 20 50% stipendia začínající v roce 2021. Přihlášky od kvalifikovaných studentů jsou hodnoceny na základě zásady „kdo dřív přijde, ten dřív poslouží“. Lhůta pro podání žádosti o 50% stipendium je 30 dní před zahájením akademického zasedání. Jakmile bude stipendium uděleno, bude i nadále platit pro všechny kredity (pobytové, distanční a stáže) potřebné k dokončení LL.M. v nadnárodní obchodní praxi. Společnost CILS Benefactors Inc. byla při poskytování financování liberální. Přímé žádosti o financování Center for International Legal Studies s podáním žádosti LL.M.

Poslední aktualizace Srp 2020

Informace o škole

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law ... Čtěte více

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law. Its international headquarters have been in Salzburg, Austria since 1976. Its essential purpose is to promote and disseminate knowledge among members of the international legal community. Méně
Salzburg , Budapešť , Varšavě , Šanghaj , Vídeň + 4 Více Méně