Pět institucí organizuje LL.M. v nadnárodní obchodní praxi . Center for International Legal Studies (Salzburg, Rakousko) má více než 5 000 členů právníků po celém světě. Právnická fakulta Univerzity Lazarski (Varšava, Polsko) se za posledních sedm let řadí mezi první polské fakulty univerzitního práva. Univerzita Eötvös Loránd (Budapešť, Maďarsko), založená v roce 1635, se řadí k přední právnické fakultě v Maďarsku. Centrum finančního práva a politiky na univerzitě Lixin má sídlo v šanghaji v Číně, škola práva Bostonské univerzity (Boston, Massachusetts) byla založena v roce 1872 a řadí se do top 25 více než 200 právnických škol akreditovaných Americkou advokátní komorou.

Středoevropské lokality ( Budapešť a Varšava ) a asijská lokalita ( Šanghaj ) s dvoutýdenním zasedáním poskytují velkou výhodu těm, kteří si nemohou vzít rok od své práce, zvláště aktivní praktici, těm, kteří si nemohou dovolit čas nebo náklady za rok v zahraničí a / nebo těm, kteří mohou mít potíže s získáním víza k studiu ve Spojených státech. Program je navržen tak, aby přivedl zkušené právníky společně s odbornými členy fakulty a struktura semináře je pro aktivní výměnu mezi účastníky. Třicet dva právníků z 13 zemí , ve věku od 25 do 65 let, se zúčastnilo dvouletého LL.M. zasedání.

LL.M. vyžaduje spokojenost 21 kreditů za tři cykly nabízené každý rok v Budapešti v březnu a červnu av dubnu ve Varšavě. LL.M. může být dokončena v jednom až pěti letech.

LL.M. kurzy jsou vyučovány v angličtině fakultou poskytovanou CILS, Univerzitou Lazarski a Univerzitou Eötvösa Loránda. Vybraní účastníci mohou dokončit až devět kreditů v relaci nabízené každý červen v Budapešti, s fakultou poskytovanou Bostonskou univerzitou.

Další LL.M. zasedání se uskuteční 31. března - 13. dubna 2019 v Budapešti (6 kreditů), 16. - 29. června 2019 v Budapešti (9 kreditů), 7. - 20. července 2019 v Šanghaji (3 kredity). a 6. - 19. října 2019 ve Varšavě (3 kredity). Výuka v roce 2019 pro Budapešť v březnu a v dubnu ve Varšavě činí 3800 USD. Výuka pro rok 2019 činí 600 USD za kredit. Studenti se obvykle účastní jednoho nebo dvou zasedání za rok. LL.M. musí být dokončeno do pěti let od zahájení. Padesát procent výuky a další stipendia jsou k dispozici.

Žadatelé o LL.M. v mezinárodní obchodní praxi musí mít uznávaný první titul v právu a mít prokazatelný záznam o akademické a odborné způsobilosti. Non-rodilí mluvčí angličtiny musí prokázat schopnost v jazyce.

LL.M. v nadnárodní obchodní praxi vyžaduje 21 kreditů. Cesta k získání titulu je:

  • Tři jarní zasedání, jedna v Budapešti (6 kreditů) a dvě ve Varšavě (12 kreditů) nebo dvě v Budapešti (12 kreditů) a jedna ve Varšavě (6 kreditů) = 18 kreditů plus (a) 3 kredity), nebo b) 30 hodin CILS CLE (3 kredity), nebo c) Cílem studovaného výzkumu je 15 000 až 18 000 slov (3 kredity).
  • Dvě jarní zasedání, jedna v Budapešti (6 kreditů) a jedna ve Varšavě (6 kreditů) = 12 kreditů plus jedno červnové zasedání v Budapešti (9 kreditů). Zápis v červnu je omezený. Vstup na červnové zasedání vyžaduje vynikající akademický výkon v předcházejícím jarním zasedání a vyžaduje podstatně větší práci než jarní zasedání. Jsou k dispozici distanční kurzy umožňující dokončení 6 z 21 kreditů online nebo DVD nebo USB.

Aplikace se může provést online nebo stažením formuláře žádosti.

43250_BUDA

Zdůvodnění

Střediska střední Evropy (Budapešť, Varšava) a Asijská (Šanghaj) a formát dvou týdnů poskytují velkou výhodu těm, kteří si nemohou vzít rok od jejich práce, zvláště aktivní praktici, těm, kteří si nemohou dovolit čas nebo nákladů na rok ve Spojených státech a / nebo těm, kteří mohou mít potíže s získáním víza k studiu ve Spojených státech. Program je navržen tak, aby přivedl zkušené právníky společně s odbornými členy fakulty a struktura semináře je pro aktivní výměnu mezi účastníky. Třicet dva právníků z 13 zemí se zúčastnilo posledního dvoutýdenního LL.M. zasedání.

Osvědčení

testimonials

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Center for International Legal Studies

Zobraz 3 více kurzů z Center for International Legal Studies »

Tento kurz je Online forma, Studium v kampusu, Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Zář 2019
Říj 2019
Duration
1 - 5 let
Kombinované
Price
12,600 USD
600 dolarů za kredit, 50% výukových stipendií je k dispozici
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date