LL.M. v mezinárodním právu

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Zaměření na mezinárodní právo

Fletcher's Master of Laws (LL.M.) v mezinárodním právu je určen pro právníky, kteří mají zájem získat širokou odbornost v mezinárodním právu.

Naše LL.M. odráží cíl Fletcherovy školy zvýšit mezinárodní porozumění a připravit studenty z celého světa na vedoucí pozice. Od tradičních právnických škol se liší, protože program je zaměřen výhradně na otázky mezinárodního práva veřejného a soukromého. Naše kurzy pokrývají spektrum mezinárodního práva a jsou vyučovány odborníky s akademickými zkušenostmi i rozsáhlými zkušenostmi v reálném světě.

Náš jedinečný interdisciplinární přístup

Interdisciplinární povaha našeho programu vám jako studentovi umožňuje vidět problémy mezinárodního práva v jejich sociálním, ekonomickém a politickém kontextu. Jako LL.M. student ve Fletcheru, vybudujete silnou základnu v mezinárodním právu a budete mít možnost tuto nadaci doplnit kurzy z různých skupin politických věd, historie, obchodu a ekonomie, které tvoří kurikulum Fletcher.

Sedadlo u stolu

Jako LL.M. student, budete součástí rozmanité a živé skupiny, se spolužáky z celého světa.

Prostřednictvím našich specifických akcí po celý rok se seznámíte se svými spolužáky a vůdci v oblasti mezinárodního práva. Naše série reproduktorů High Table dává studentům příležitost setkat se a hovořit s významnými mezinárodními právníky o přednáškách. Na konci roku je naše útočiště útočiště šancí shromáždit mimo areál s kolegy LL.M. studenti a fakulta diskutovat o studentských výzkumech a zkoumat naléhavé problémy mezinárodního práva

Personalizovaný program

Naše LL.M. je vysoce personalizovaný. Každý LL.M. student dostává aktivní mentorství od naší fakulty. Velikost programu je záměrně omezena tak, aby se zaměstnanci a fakulty seznámili s každým studentem LL.M. Po celý rok budou programoví pracovníci a fakulty s vámi spolupracovat na stanovení nejvhodnějšího harmonogramu kurzů pro vaše kariérní cíle a jsou tu proto, aby vás podpořili při prozkoumávání všeho, co Fletcher nabízí.

Náš osobní přístup a soudržná komunita dělají naše LL.M. jedinečné ve srovnání s většími programy našich vrstevníků a zmocní vás, abyste co nejlépe využili svůj čas ve škole Fletcher.

Připojte se k nám a zjistíte, že náš přístup ke studiu mezinárodního práva vás vyzbrojí jedinečnou a výkonnou sadou dovedností, ať už vaše kariéra v mezinárodním právu může vést.

Profesní příležitosti

Naši studenti zastupují různé geografické regiony a přicházejí do společnosti Fletcher s právními zkušenostmi v různých odvětvích, včetně soukromých mezinárodních právních firem, mezinárodních organizací, nevládních organizací, diplomatických misí, nadnárodních společností a think tanků.

Během jejich roku studia, LL.M. studenti mají možnost pracovat s LL.M. programový personál a Fletcher's Office of Career Services k rozvoji přizpůsobeného přístupu ke kariéře v mezinárodním právu. Naše kancelář kariérních služeb nabízí průběžnou řadu profesionálního rozvoje, kariérní výlety do Washingtonu, DC a New Yorku a na schůzkách se zaměstnavateli, jako jsou OSN a State Street Corporation.

Účast na Fletcher LL.M. usnadňuje významné vytváření sítí v rámci právního společenství. Naše řada High Table a útočiště útočiště umožňují studentům setkat se s celou řadou mezinárodních právníků a vědců z oblasti práva. Návštěvníci Fletcher LL.M. Program často vrhal cenné poznatky o kariéře v mezinárodním právu a někdy se ukázalo jako cenné spojení pro studenty, kteří doufají, že budou pracovat v podobné oblasti.

Vstupné

Níže uvedený seznam poskytuje obecný přehled LL.M. aplikační požadavky.

Kontrolní seznam aplikací

 • Žádost o přijetí
 • Poplatek za aplikaci ve výši 80 USD
 • Oficiální akademické přepisy
 • Dva doporučující dopisy (třetí je nepovinný)
 • Osobní prohlášení
 • Doplňková esej
 • Životopis
 • Oficiální výsledky testů TOEFL / IELTS: požadováno od mezinárodních studentů, jejichž rodným jazykem není angličtina a kteří nezískali vysokoškolské vzdělání, kde byla hlavním vyučovacím jazykem angličtina.
 • Hodnotící rozhovor (volitelné)
 • Žádost o stipendium (pokud existuje)

Termíny pro podání žádosti

Lhůty pro uchazeče, kteří se chtějí přihlásit na podzim 2020, jsou následující:

 • 10. listopadu - včasné oznámení; nezávazný
 • 10. ledna - priorita stipendia
 • 20. února - 3. kolo
 • 1. dubna - 4. kolo

Všechny doplňkové materiály včetně doporučení, přepisů a výsledků testů musí být doručeny na přijímací úřad do data přihlášky.

LL.M. program je omezen na studenty, kteří splňují alespoň jeden z následujících požadavků:

 1. získali titul JD na právnické fakultě ABA ve Spojených státech;
 2. mít ukončené akademické (univerzitní) právnické vzdělání v cizí zemi, které je vyžadováno pro složení advokátní zkoušky v této zemi; nebo
 3. jsou oprávněni vykonávat právní předpisy (přijaty do advokátní komory) v cizí zemi.

Uchazeči budou vybráni na základě právnické a bakalářské třídy, právní a jiné odborné praxe, skóre zkoušky, TOEFL nebo IELTS skóre (pokud je to relevantní) a doporučení. Zřeknutí se těchto požadavků se uděluje pouze za výjimečných okolností.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Fletcher School of Law and Diplomacy at Tufts University (The Fletcher School)—the first exclusively graduate school of international affairs in the United States—has prepared the world’s leaders ... Čtěte více

The Fletcher School of Law and Diplomacy at Tufts University (The Fletcher School)—the first exclusively graduate school of international affairs in the United States—has prepared the world’s leaders to tackle complex global challenges since 1933. The School’s alumni represent the highest levels of leadership in the world, including hundreds of sitting ambassadors; respected voices from distinguished media outlets; heads of global non-profit organizations; leaders of international peacekeeping and security initiatives; and executive leadership of some of the world’s largest for-profit companies. The Fletcher School offers a collaborative, flexible and interdisciplinary approach to the study of international affairs, featuring a distinguished faculty and diverse student body representing more than half the world’s countries. Méně