LL.M. v mezinárodním právu a lidských právech

Všeobecné informace

Popis programu

LL.M. v mezinárodním právu a lidských právech

Program LL.M v oblasti lidských práv a mezinárodního práva nabízí bohatý a pokročilý studijní obor v oborech, které představují důležitou součást dlouhodobé pověsti vysokoškolského vzdělání HUL, v němž je HUL centrem mezinárodní činnosti.

Program nabízí studentům bohatou škálu specializovaných kurzů v hlavních oblastech mezinárodního práva - mezinárodních organizací, řešení konfliktů, válečných zákonů, imigračního práva, mezinárodního trestního práva apod. - av klíčových oblastech práva lidských práv - včetně multikulturalismu, lidských práv a protiterorismu a přechodné spravedlnosti.

Poskytuje silná fakulta složená z nejvyšších akademiků a odborníků z praxe, včetně minulých a současných právních poradců mezinárodních organizací, členů mezinárodních expertních orgánů, vládních a nevládních právníků, jako jsou OSN a MVČK, a předních akademiků z Izraele i ze zahraničí (včetně Prof. Malcolm Shaw - autor světové přední učebnice v mezinárodním právu).

Program se nachází v Jeruzalémě, městě s bohatou historií míru a konfliktu - program nabízí jedinečný zážitek pro akademiky, právníky a zaměstnance ve vládním i nevládním sektoru.

Přijetí

Požadavky na přijetí

LL.M. programy v angličtině jsou otevřeny absolventům právnické fakulty s maturitou LL.B nebo JD, kteří dobře ovládají angličtinu. Kandidáti jsou vybíráni na základě jejich právnické školy, doporučení a předchozí akademické práce. Úplný seznam Pravidel pro přijímání naleznete na našich webových stránkách.

Kandidáti, kteří předtím studovali ve vzdělávací instituci, kde je vyučovací jazyk angličtina, musí předložit oficiální skóre TOEFL nebo IELTS. Požadovaný minimální počet bodů TOEFL je 600 na testu na papíře, 250 v testu na počítači nebo 89 v testu na internetu. Minimální skóre IELTS je 7.

Průběh studia

LL.M. programy se skládají ze 32 kreditů převzatých na dva po sobě jdoucí semestry, včetně čtyř základních kurzů, seminářů, seminářů, volitelných předmětů a kurzů na pozadí. Studenti se navíc mohou rozhodnout, že předloží LL.M. teze.

Výuka

Výuka je 16 000 dolarů. To zahrnuje mimoškolní aktivity a zdravotní pojištění. Ubytování v kolejích je příplatek.

Stipendia a stipendia jsou k dispozici kvalifikovaným studentům. Kontaktujte prosím paní Shanie Rabinowitzovou, koordinátorka programu pro více informací.

Další stipendia jsou k dispozici:

  • MASA - Další informace naleznete na našich webových stránkách.
  • Rothberg International School - mezinárodní programy, pořádané ve spolupráci s Rothberg International School, nabízejí řadu stipendií kvalifikovaným kandidátům. Více informací naleznete na našich webových stránkách.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Hebrew University of Jerusalem, founded in 1918 and opened officially in 1925, is Israel’s premier university as well as its leading research institution. The Hebrew University is ranked internati ... Čtěte více

The Hebrew University of Jerusalem, founded in 1918 and opened officially in 1925, is Israel’s premier university as well as its leading research institution. The Hebrew University is ranked internationally among the 100 leading universities in the world and first among Israeli universities. Méně