LL.M. v americkém právu

Všeobecné informace

Popis programu

Váš LL.M. v Brooklynu - Epicentrum inovací a kultury

Žít a učit se v Brooklynu, stále se rozvíjejícím mezinárodním centru kultury a inovací. Brooklyn Law School se nachází jen pár minut od Wall Street, epicentra mezinárodních financí a Silicon Alley, rozbočovače pro začínající podniky. Ponořte se do reálného vzdělávacího prostředí, kde LL.M. studenti rostou jak profesionálně, tak osobně.

117857_brooklawllm.png

LL.M. studenti na Brooklyn Law School mají možnost zaměřit své kurzy na obecné právo USA, obchodní právo, právo duševního vlastnictví nebo právo uprchlíků a přistěhovalectví. LL.M. učební osnovy poskytují právníkům vyškoleným v zahraničí znalosti potřebné pro zvládnutí právního diskurzu v USA a pro zvýšení jejich dovedností pro praxi v jejich domovských zemích. Naše LL.M. Program dále splňuje požadavky na složení státní zkoušky v New Yorku. Jako licencovaný advokát ve více jurisdikcích budete globálním advokátem 21. století.

S naším inovativním LL.M. s podporou více než století excelence, plníme požadavky nového světa práva.

117858_LLM_composite.jpgPřipojte se v New Yorku, Epicentru financí a inovací

Hlasoval # 2 Nejlepší celkově LL.M. Program v New Yorku Law Journal

Brooklyn Law School 's LL.M. Program byl uveden do New York Law Journal "Best of" Síň slávy za to, že byl zvolen buď # 1 nebo # 2 Best General LL.M. Program pět let po sobě. Náš program je navržen tak, aby pomohl právníkům vyškoleným v zahraničí prozkoumat americké právo, spojit se s dalšími mezinárodními právníky, naší fakultou světové třídy a více než 23 000 absolventy. Tyto vztahy jsou budovány prostřednictvím našeho LL.M. práce studentů na našich klinikách, externships a pro bono projektech a v mimoškolní komunitě, kterou vytváříme. Brooklyn Law School vytvořil jedinečný program, který pomáhá svým absolventům rozvíjet síť, kterou potřebují k rozvoji svého právního vzdělání a kariéry.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law.

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law. Méně