LL.M. v americkém a nadnárodním právu (online)

Všeobecné informace

Popis programu

Získejte online LL.M. v americkém jazyce

Podívejte se, proč American University of Dayton School of Law Association akreditovaná University of Dayton School of Law je místem, kde můžete získat své LL.M. a zjistěte, jak to můžete udělat, aniž byste museli opustit svůj domov.

Hlavní body programu

Od ledna 2019 začala University of Dayton School of Law nabízet studentům se zájmem o dokončení LL.M. diplom z amerického a nadnárodního práva.

Online LL.M. Mezi hlavní body programu patří:

 • Učební plán zaměřený na americké právo a právní praxi USA;
 • Všechny nabízené kurzy (100%) online v asynchronním formátu, které studentům umožňují přístup k obsahu kurzů ve dnech a časech, které pro ně nejlépe fungují;
 • Tři semestry ročně - počínaje lednem, květnem a srpnem;
 • Získejte titul za pouhých 1 kalendářní rok (tři semestry);
 • Online LL.M. osnovy sladěné se současnými požadavky státních zkoušek v Kalifornii a Washingtonu *;
 • Velkorysá stipendia pro částečné vyučování;
 • Bezplatné online čtecí materiály, které jsou součástí každého kurzu (nejsou vyžadovány učebnice);
 • Zdarma doplňkové online studijní zdroje (získejte „náskok“ na barové zkoušce);
 • Zdarma kariérní služby, akademický úspěch a podpora knihovny pro všechny online LL.M. studenti;
 • Kurzy vyučované uznávanými profesory a právníky, se zkušenostmi s výukou v online platformě.

Navštivte naše často kladené otázky a dozvíte se více o programu, procesu podávání žádostí, baru a možnostech zaměstnání.

* Podmínky způsobilosti pro vstup do baru se liší podle státu. Daytonův zákon nemůže zaručit vstup do baru. Studenti jsou zodpovědní za kontaktování stavové lišty za účelem určení jejich způsobilosti.

Online LL.M.- Profil studenta

Toto online LL.M. Program oslovuje především absolventy právnické fakulty se zahraničním vzděláním, kteří mají zájem o:

 • Kariéra v celosvětové právní praxi (například podnikání, imigrace, obchod, investice, duševní vlastnictví atd.);
 • Dozvědět se více o americkém právu a právní praxi;
 • Stanovení cesty k způsobilosti americké advokátní komory;
 • Získání postgraduálního právnického vzdělání na americké právnické škole akreditované ABA.

Vzhledem k tomu, že program je 100% online, mohou studenti získat svůj titul a podniknout další krok profesionálně i akademicky, aniž by museli opustit práci, domov nebo rodinu.

Bezplatná aplikace

Společnost Dayton Law se zavázala k dostupnému a kvalitnímu právnickému vzdělávání online. Kontaktujte Online LL.M. Programový manažer, Margaret Ioannides (mioannides1@udayton.edu), aby se dozvěděl více o procesu bezplatného podávání žádosti a předběžném posouzení stipendia. K dispozici jsou částečná stipendia. Finanční pomoc je k dispozici také pro občany USA a způsobilé nerezidenty.

Osvědčení o právní praxi Spojených států

Kromě výdělku LL.M. titul, studenti, kteří dokončili online LL.M.Program během tří let také získají (bez dalších nákladů) certifikát v právní praxi Spojených států .

Výhody amerického osvědčení o právní praxi:

 • Umožňuje studentům rozvíjet své dovednosti a znalosti v konkrétní oblasti práva, aniž by vyžadovali další čas nebo výuku.
 • Dává studentům větší užitečnost pro zaměstnavatele a klienty tím, že poskytuje pověření prokazující jejich kompetence, nasazení a školení.
 • Zajišťuje, aby studenti získali uznání za úspěšné absolvování specializovaného studijního programu.

Bar zkouška - Kalifornie a Washington

Online kurzy jsou otevřeny právníkům z USA i zahraničí a jsou určeny především pro absolventy právnických oborů s vysokoškolským vzděláním, kteří usilují o lepší porozumění americkému právu a americké právní praxi, jakož i potenciální cestu k vyloučení způsobilosti.

Studenti získají solidní základ znalostí v oblastech práva, které jsou nejčastěji testovány na barové zkoušce, jakož i praktické zkušenosti s typem právního psaní a komunikace testované na barové zkoušce a používané v americké právní praxi. Online učební plán je v souladu se současnými požadavky státních zkoušek v Kalifornii a Washingtonu. *

* Podmínky způsobilosti pro vstup do baru se liší podle státu. Daytonův zákon nemůže zaručit vstup do baru. Studenti jsou zodpovědní za kontaktování stavové lišty za účelem určení jejich způsobilosti.

Flexibilní asynchronní formát

Všechny kurzy jsou nabízeny v asynchronním online formátu během tří semestrů ročně (podzim, jaro, léto). Absolventi právnických škol bez akreditace ABA (včetně právníků se zahraničním vzděláním), kteří mají první právnický titul nebo ekvivalent, jsou povinni absolvovat 12 kurzů (30 kreditů), aby získali LL.M. stupeň. Na základě dostupnosti kurzu a sekvencování mohou studenti absolvovat 30 kreditů již za jeden rok (3 semestry).

Čtení materiály jsou k dispozici, online a zdarma, v rámci každého kurzu. Za účelem stimulace diskuse ve třídě a výměny názorů zahrnuje každý kurz také interaktivní komponenty, včetně týdenních kancelářských hodin, diskusních fór, oznámení, živých online recenzovaných relací a dalších!

Online kurzy: (12 kurzů - celkový počet kreditů 30)

Základní kurzy - úvěry

Cena

University of Dayton School of Law účtuje školné spíše za hodinu kreditu než za akademický rok. Cena za hodinu kreditu pro akademický rok 2019-2020 je 1 207 $. K dispozici jsou částečná stipendia - kontaktujte online LL.M. Programová manažerka Margaret Ioannides (mioannides1@udayton.edu) za bezplatné předběžné hodnocení stipendia.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The School of Law is a part of the University of Dayton, which was founded in 1850 and is recognized as a top-tier national university and one of the 10 best Catholic universities in the nation. As a ... Čtěte více

The School of Law is a part of the University of Dayton, which was founded in 1850 and is recognized as a top-tier national university and one of the 10 best Catholic universities in the nation. As a Catholic, Marianist institution, the University of Dayton is committed to producing graduates who uphold the highest professional standards. Méně