LL.M. pro zahraniční právníky

Všeobecné informace

2 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Přehled

Silná hodnocení. Osobní pozornost. Nejvyšší hodnota. Získejte LL.M. na Temple University Beasley School of Law , kde budete absolvovat kurzy společně se studenty JD, stanete se součástí těsně spletené komunity založené v roce 1974 a žijete v cenově dostupném městě Philadelphia, strategicky umístěném mezi New Yorkem a Washingtonem DC. Zveme vás, abyste se připojili k rodině Templeů, abyste si svou kariéru rozvinuli.

128086_Proximity.jpg

Program Master of Laws (LL.M.) v Temple Law dlouhodobě vzdělává mezinárodní právníky s velkým úspěchem. Dnes více než 600 LL.M. absolventi používají své právnické vzdělání Temple k praktikování a výuce po celém světě.

LL.M. program pro zahraniční právníky slouží mezinárodní:

  • Advokáti
  • Nedávní absolventi práv
  • Vládní představitelé
  • Firemní právní poradce
  • Ostatní právníci

Studenti získají titul z amerického práva, seznámí se s americkým právním systémem a stanou se vůdci na globálním trhu. Studenti mohou navštěvovat dva nebo tři semestry, v závislosti na osobních a profesních cílech studenta.

Proč zvolit LL.M. pro zahraniční právníky v Temple Law?

Temple Law je podle US News a World Report zařazena mezi 50 nejlepších amerických právnických fakult . To je také důsledně nejlepší zařadil mezi mezinárodní právo, právní výzkum a psaní a Trial advokacie, mimo jiné speciality. Významní profesoři Temple Law jsou dokonalí, podporující a oddaní přípravě studentů na vynikající kariéru.

Temple má dva mezinárodní areály, umístěné v Tokiu a Římě, na kterých LL.M. studenti mohou být schopni studovat. Více než polovina fakulty vyučovala v chrámových kampusech v zahraničí, což demonstruje jejich globální zájmy a citlivost na potřeby zahraničních studentů.

Skvělá lokalita

Temple Law se nachází ve Philadelphii, šestém největším městě ve Spojených státech, mezi New Yorkem a Washingtonem, DC. Životní náklady ve Filadelfii jsou nižší než v jiných východních pobřežních městech. Studenti jsou schopni ušetřit peníze na živobytí, zatímco studují právní studia a navazování kontaktů ve velkém městě. Philadelphia je první město světového dědictví UNESCO v USA a právě byla jmenována jedním z nejlepších měst k návštěvě v USA do roku 2020 podle National Geographic .

Individuální učební plán

Budete mít svobodu navrhnout studijní program přizpůsobený vašim zájmům. Studenti absolvují dva povinné kurzy, Úvod do amerického práva a právní výzkum a psaní, a pak si mohou vybrat z více než 180 kurzů amerického a mezinárodního práva nabízených každý rok, aby uspokojili pokročilé psaní a volitelné požadavky.

Možnost přenosu programu JD

Zájem LL.M. studenti mohou přejít do programu Juris Doctor (JD) po splnění určitých kritérií. Pro více informací prosím vyplňte níže uvedený formulář.

Vstupní předpoklady

Studenti musí prokázat, že:

  1. Předchozí právní vzdělání: Způsobilost k přijetí na LL.M. program, musíte získat první titul v oboru práva (například LL.B.) mimo Spojené státy americké.
  2. Angličtina Znalost: Prokázat znalosti angličtiny vyděláváním:
  • 88 na TOEFL (kód zprávy 2906-03);
  • 6,5 na IELTS (bez skóre jednotlivých skupin pod 6,0); nebo
  • Pokud je vaším rodným jazykem angličtina nebo jste získali titul na instituci, v níž je angličtina vyučovacím jazykem, odešlete žádost o zproštění povinnosti.

Uzávěrka přihlášek do podzimního semestru je 15. dubna. Prodloužení mohou být udělena na vyžádání.

Podmíněné přijetí

Uchazeči, kteří mají jinou akademickou kvalifikaci, ale jsou mírně pod požadovaným počtem bodů, mohou být jako podmínku přijetí požádáni o účast na letním výcvikovém programu anglického jazyka ve Spojených státech. Aby se studenti mohli kvalifikovat pro podmíněné přijetí, musí obecně získat TOEFL skóre 80 nebo kombinované skóre IELTS 6,0 (bez skóre jednotlivých skupin nižších než 5,0).

Studenti mohou absolvovat tyto kurzy v Temple's Centre pro americký jazyk a kulturu (dříve známý jako Intensive English Language Program). Pro více informací prosím vyplňte níže uvedený formulář.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Temple University Beasley School of Law is committed to excellence in teaching, learning, scholarship, and service. The faculty is dedicated to preparing students to enter and continue in the legal pr ... Čtěte více

Temple University Beasley School of Law is committed to excellence in teaching, learning, scholarship, and service. The faculty is dedicated to preparing students to enter and continue in the legal profession with the highest level of skill possible, with a firm commitment to principles of professional responsibility, and with a sense of personal obligation to lead and to serve the communities in which they live and practice. Méně
Philadelphie , Řím + 1 Více Méně