LL.M. Zákon v digitálním kontextu

Všeobecné informace

Popis programu

Všeobecné

 • Umístění: Católica Global School of Law
 • Všechna místa: Lisabon, Portugalsko
 • Doba trvání: 1 rok
 • Nejčasnější datum zahájení: Žádost o informace
 • Uzávěrka aplikace: Žádost o informace
 • Všechny jazyky: anglicky
 • Typ studie: Areál
 • Pace: Na plný úvazek
 • Školné: 14 000 EUR

132679_01_CGSL_Cursos_LLM-03.jpg

LL.M. Zákon v digitálním kontextu

Digitální technologie mění prakticky všechny oblasti práva. Vznik a rychlý vývoj technologií, jako je umělá inteligence, cloud computing, blockchain a Internet of Things, testovaly hranice stávajících právních předpisů a vyvolaly debatu o tom, zda jsou vhodné pro daný účel. Cílem tohoto programu je připravit studenty na pochopení a předvídání těchto výzev a na to, aby se stali kvalifikovanými odborníky v digitální ekonomice.

Proč právo v digitálním kontextu

S ohledem na tento cíl je program navržen tak, aby studentům poskytoval potřebné technické znalosti o fungování vznikajících technologií. Věříme, že naši absolventi budou schopni kompetentně spolupracovat se zúčastněnými stranami digitální ekonomiky - ať už se jedná o regulační orgány, začínající podnikatele nebo významné technologické společnosti -, pokud pochopí, jak technologický kontext formuje právní problémy, kterým čelí.

Technologičtí právníci musí také pracovat v kontextu více jurisdikcí a cítit se pohodlně při práci s legálními zdroji různého původu. V souladu s přístupem ostatních programů nabízených Católica Global School of Law , kurzy vyučované v rámci LL.M. „Právo v digitální ekonomice“ bude mít globální zaměření, místo přísně domácího nebo regionálního.

Navíc se jedná o kurzy, které budou vyžadovat, aby studenti přijeli do třídy plně připraveni a aktivně se účastnili. Proaktivní učení je nezbytné pro rozvoj kritického myšlení a adaptability studentů - dvou dovedností, které jsou zásadní pro ty, kteří budou praktikovat v oblasti práva, která je v neustálém vývoji.

Informace o programu

 • Účast a ECTS: Tento LL.M. je jednoletý program na plný úvazek, který běží od září do července.
 • Akademický kalendář je členěn do tří termínů.
 • Studenti musí splnit celkem 60 ECTS ke splnění LL.M. stupně požadavky.
 • Semestr v zahraničí: Studenti se vyzývají, aby využili výměnných dohod s předními americkými a evropskými právnickými školami a navštěvovali další semestr v zahraničí.
 • Diplomová práce: Studenti schválení v diplomové práci obdrží magisterský diplom podle Boloňské deklarace.
 • Brazilští studenti schválení v diplomové práci obdrží diplom Master, který může být v Brazílii uznán jako „Diploma de Mestrado“.

Dvojité stupně

 • Jeden byl založen s King's College v Londýně. Po dokončení širokopásmové kurikulární fáze LL.M. na CGSL bude mít student možnost specializovat se na konkrétní odvětví globálního práva, a to navštěvováním kurzů a využitím výhod knihovních zdrojů na King's College, což mu umožní produkovat špičkové globální právní stipendium.
 • Studenti mají také příležitost pokračovat ve studiu v programu Master of Laws (LL.M.) na právnické fakultě Cornell University. Získají silné mezinárodní akademické zkušenosti a dva stupně od špičkových světových institucí. Tento další titul z Ivy League University rovněž umožní studentům (splňujícím určité požadavky v LL.M.) se zúčastnit zkoušky New York Bar.
 • Studenti mají možnost pokračovat ve studiu v programu MASTER OF LAWS (LL.M.) na právnické fakultě University of Michigan. Získají silné mezinárodní akademické zkušenosti a dva stupně od špičkových světových institucí. Tento dodatečný titul také umožní studentům (splňujícím určité požadavky v LL.M.) se zúčastnit zkoušky New York Bar. Přijatí studenti získají slevu 1/3 v Michigan LL.M. důležitá výuka.
 • Studenti LL.M. mají nyní příležitost pokračovat ve studiu na Boston University School of Law. Získají silné mezinárodní akademické zkušenosti a dva stupně ze dvou světových institucí. Tento dodatečný titul také umožní studentům (splňujícím určité požadavky v LL.M.) se zúčastnit zkoušky New York Bar.

Stipendia a školné

 • Stipendia mohou být udělena omezenému počtu studentů na základě zásluh. Chcete-li podat žádost, zašlete prosím dopis s žádostí popisující vaše konkrétní okolnosti.
  • Elsa Scholarship: Católica Global School of Law poskytuje plné stipendium jednomu členovi ELSA. Žádost je třeba podat přímo na Católica Global School of Law .

Kromě LL.M. Přihláška musíte předložit společnosti ELSA International motivační dopis s vysvětlením, proč jste tím pravým žadatelem o stipendium.

Školné

 • LL.M Právo v digitálním kontextu: 14 000 EUR / rok
 • Diplomová práce 1.700 €
 • Další semestr v zahraničí 2.250 €
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Católica Global School of Law was established in 2009 at the Law School of the Catholic University of Portugal and has become the center of the Católica's growing focus on international legal educatio ... Čtěte více

Católica Global School of Law was established in 2009 at the Law School of the Catholic University of Portugal and has become the center of the Católica's growing focus on international legal education. Since its founding, Católica Global School of Law has been successful in achieving a series of goals: it has attracted a remarkable group of scholars and classes of graduate students, both coming from prestigious law schools from all over the world; it has launched three states of the art programs (an LL.M. Law in a European and Global Context, an Advanced LL.M. in International Business Law and a Global Ph.D. in Law); and it is becoming an important center of graduate teaching and research in law from a global perspective in Lisbon. The quality of its programs has been consistently recognized by the Financial Times, which has selected Católica Global School of Law as one of the most innovative law schools in the world, with its LL.M. programs being included for the fourth consecutive year in this prestigious selection. Méně