LL.M. vzdělání v oboru práva Spojených států

Všeobecné informace

Popis programu

Jednoroční LL.M. (Master of Laws) je diplom pro zahraniční právníky, kteří již získali titul z primárního práva z univerzit ve svých domovských zemích. Program nabízí mezinárodním právníkům příležitost rozvinout zvládnutí klíčových oblastí amerického práva v jedné ze špičkových právních škol, University of North Carolina v Chapel Hill (UNC-CH). LL.M. studenti získají právnické vzdělání v americkém právu prostřednictvím národně uznávaných středisek Školy práva UNC a oblastí akademické síly v právních oborech, které jsou v celosvětovém měřítku velmi žádané (např. bankovní a finanční právo, zákon o energetice / přírodních zdrojích a zákon o IP). LL.M. studenti vezmou většinu svých tříd společně s studenty JD, což jim umožní sdílet jejich mezinárodní perspektivy a zároveň se učit americké právo. LL.M. studenti se mohou zaměřit na určitou stopu odborných znalostí nabízenou v několika vybraných oblastech práva; nebo LL.M. studenti mohou usilovat o obecnější pokrytí zákonem Spojených států. Neexistuje oficiální limit velikosti LL.M. kohorty každý rok. Jsme však novějším programem a jsou tedy menší než ostatní LL.M. studijních programů. Vzhledem k této menší velikosti programu, LL.M. studenti získají silnou individuální pozornost a pomoc LL.M. programová správa, LL.M. ředitele fakulty a fakulty právnické fakulty. LL.M. studentům jsou poskytnuty dodatečné zdroje dvou Deanových členů a Honors Writing Scholar, kteří slouží jako mentorové a studentští poradci k LL.M. studentů.

LL.M. na UNC od Právnické fakulty UNC pro Vimeo.

OSNOVY

Studenti vstupují do semestru podzimu a jsou povinni během akademického roku absolvovat 24 kreditních hodin práce v kurzu nebo více, udržet minimálně 2,25 GPA po absolvování studia, obdržet LL.M. stupeň. Studenti, kteří neobdrželi své právní vzdělání v zemích obecného práva dostávají uzemnění v americké advokátní tradice prostřednictvím nadací v USA Common Law, samozřejmě. Ve Spojených státech právní výzkum a psaní samozřejmě, všichni studenti proškoleni v různých písemných a ústních odborných komunikačních stylů, stejně jako základní dovednosti pro amerického právního prostředí. Studenti sledují akademické plán, který vyhovuje jejich individuálním profesním potřebám, výběr z výběru prvního ročníku a vyšší úrovně kurzů v rámci programu JD pro zůstatku kurzů a kreditních hodin. Se souhlasem LL.M. ředitel fakulty, mohou studenti absolvovat diplomovou práci a / nebo absolvovat jedno studium v ​​oblasti práva, které je v souladu s právními předpisy, v jiném oddělení UNC, jehož hodiny mohou počítat s požadovaným 24 hodinovým kreditem. Zákon UNC nabízí odborné znalosti, které LL.M. student si může vybrat, zda se bude soustředit na výběr kurzů, pokud si student zvolí.

Přijímací / POPLATKY

Výkon žadatelů o zajištění jejich počáteční právnický diplom by měl prokázat vynikající akademické kvality s průměrným stupněm B / 3,0 nebo jeho ekvivalent. Zkušenost v anglickém jazyce - s minimálním skóre TOEFL 80 na internetovém zkušebním formátu (iBT) nebo minimálním skóre IELTS 6.0 - je také požadavek. Prostřednictvím našich nabídek na Právnické fakultě máme silný program jak pro zahraniční právníky, kteří již řadu let uplatňovali právo, tak pro žadatele, kteří jsou na začátku své právní kariéry. Žadatel může podat materiálů přes LSAC nebo poslat přímo na UNC School of Law. Cyklus žádosti je otevřen 15. října - 31. května. LL.M. studenti vstoupí do semestru a začnou přední LL.M. kurzů v polovině srpna akademického roku. Naše LL.M. studenti se aktivně podílejí na příležitostech Pro Bono (dobré pro licenční požadavky na NY bar) a při získávání úvěrových hodin a zkušeností a zkušeností na místě prostřednictvím příležitostí pro umístění v zahraničí v nejrůznějších oblastech práva. Naše LL.M. Absolventi, kteří absolvovali barové zkoušky v New Yorku a ve Washingtonu, DC, zaznamenali úspěšný úspěch nebo průchod.

Chapel Hill a Severní Karolína jsou skvěle příjemné a bezpečné prostředí (akademicky, environmentálně a společensky), které napomáhají úspěšnému dokončení studenta LL.M. míru a na osobní požitek žáka této "jižní části nebes", fráze, kterou UNC-CH a Chapel Hill jsou známy!

Doufáme, že se k nám připojíte.

Poslední aktualizace Lis 2017

Informace o škole

UNC School of Law was founded in 1845 and is part of the University of North Carolina at Chapel Hill, the nation's first state-supported university. The school has been approved by the American Bar As ... Čtěte více

UNC School of Law was founded in 1845 and is part of the University of North Carolina at Chapel Hill, the nation's first state-supported university. The school has been approved by the American Bar Association since 1928. Méně