LL.M. ve srovnávací právo program

Všeobecné informace

Popis programu

LL.M. v programu srovnávacího práva

LL.M. Ve srovnávacích Zákon Program je určen téměř výhradně pro osoby, které mají dokončené vzdělání v právu na vysokých školách a Právnické fakulty mimo území Spojených států, kteří chtějí zlepšit své znalosti právního systému Spojených států amerických a anglického systému common law, ze kterého se vyvinulo . (Ředitel určí, zda je či není titul nebo tituly v právu držení každému žadateli jsou dostačující k jejich nárok na vstup do našeho programu). Program také přiznává absolventům JD z ABA akreditované právnické školy v USA společenství Puerto Rico, kteří chtějí studovat právo v anglicky dominantní prostředí.

Na rozdíl od jiných právnických fakult, Florida je LL.M. Program se postará o jednotlivce přes průběhu studia na míru potřebám a cílům každého studenta, omezeného zápisu, a individuální poradenství ze strany režiséra, fakulty a zaměstnance. LL.M. studenti vybrat z kurzů a seminářů, které nabízí každý rok.

Program navazuje na University of Florida v renomovaných mezinárodních studijních programů a desetiletí zapojení jeho právnické fakulty v mezinárodních právních otázek, včetně obchodu, životního prostředí a územního stát, lidská práva, právní revize, a ústavní reformy. Zákon škola zavedla programy a vztahy v Severní, Střední a Jižní Americe, Asii a Evropě, se zvláštním důrazem na Brazílii, Chile, Číně, Kostarice, ve Francii, Koreji, Mexiku, Polsku a Jižní Africe.

Od svého založení v roce 1994, LL.M. ve srovnávací právo programu na University of Florida Fredric G. Levin vysoká škola práva je zapsáno více než 200 studentů z 43 zemí, včetně:

Argentina, Bělorusko, Brazílie, Bulharsko, Kamerun, Čína, Kolumbie, Costa Rica, Česká republika, Ekvádor, Anglie, Francie, Gruzie, Německo, Indie, Indonésie, Izrael, Itálie, Japonsko, Keňa, Maroko, Nizozemské Antily, Nigérie, Pákistán , Panama, Peru, Polsko, Puerto Rico, Saúdská Arábie, Slovinsko, Jižní Afrika, Jižní Korea, Švýcarsko, Tchaj-wan, Tanzanie, Thajsko, Tunisko, Turecko, Uganda, Ukrajina, Spojené státy americké, Venezuela a Zimbabwe.

Poslední aktualizace Zář 2017

Informace o škole

The University of Florida Levin College of Law has a longstanding tradition of producing national leaders and is one of the nation’s best values in legal education.

The University of Florida Levin College of Law has a longstanding tradition of producing national leaders and is one of the nation’s best values in legal education. Méně