Southwestern Law School vyzývá zahraniční advokátní kanceláře a individuální mezinárodní odborníky v oblasti technologií, zábavy a duševního vlastnictví, na specializované výcvikové návrhy vedoucí k udělení titulu LL.M.

Ve věku zrychleném informování a komunikaci se praxe práva stává stále globálnější. Southwestern Law School , která se nachází v nejvíce kulturně rozmanitém městě v USA a je centrem zábavního a technologického průmyslu, nabízí individuální odborné znalosti a znalosti specifické pro danou oblast v těchto a dalších oblastech. Kromě základních kurzů v oblasti duševního vlastnictví a smluvního práva nabízí společnost Southwestern největší počet volitelných předmětů v oblasti práva v oblasti zábavy a technologie, což umožňuje přizpůsobení specializací pro praktické lékaře. Jaký bude dopad obnovených obchodních dohod mezi USA a jejími sousedy? Kdo jsou vítězi a poražení v diskusi o neutralitě sítí v USA? Jak bude zákon o ochraně osobních údajů EU ovlivňovat inovace a hospodářskou soutěž? Jaké je vyvíjející se postavení Číny v oblasti obchodního tajemství? Jak Hollywood spolupracuje s mezinárodním filmovým průmyslem v Číně, Indii, Nigérii (a naposledy v Saúdské Arábii)? Ve světě, kde se otázky mění tak rychle, jako odpovědi, jihozápadní trénuje své studenty, aby zvládli základní právní koncepce i odvětvově specifické obchodní praktiky a poskytly jim příslušný kontext a dovednosti pro navigaci na vznikající potřeby svých zaměstnavatelů a klientů.

Southwestern nabízí pokročilé znalosti v nově se rozvíjejících oblastech, jako je technologické právo a podnikání, právo duševního vlastnictví (včetně patentu, ochranných známek a autorských práv), vyjednávání a řešení sporů a americké právo a právní systémy. Studenti se mohou specializovat v těchto a dalších schválených oblastech s 12 vyhrazenými jednotkami v rámci programu 24 jednotek (maximálně 30). Kurz zahrnuje kurzy integrované s americkými studenty JD, jakož i menší specializované semináře pro mezinárodní studenty a mohou také zahrnovat specializované stáže s nadnárodními praktiky se sídlem v Kalifornii. Southwestern má řadu vztahů se zahraničními univerzitami a organizacemi (včetně Jindal Global Law School v Indii, konsorcia severoamerických škol NACLE a skupiny duševního vlastnictví David a Raymond v Šanghaji), což pomáhá usnadňovat rychle se vyvíjející požadavky globální právní praxe .

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Southwestern Law School »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2020
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date