LL.M. Specializace pro mezinárodní právní praktiky (zaměření na technologie a globální otázky duševního vlastnictví)

Všeobecné informace

Popis programu

Southwestern Law School vyzývá zahraniční advokátní kanceláře a individuální mezinárodní odborníky v oblasti technologií, zábavy a duševního vlastnictví, na specializované výcvikové návrhy vedoucí k udělení titulu LL.M.

Ve věku zrychleném informování a komunikaci se praxe práva stává stále globálnější. Southwestern Law School , která se nachází v nejvíce kulturně rozmanitém městě v USA a je centrem zábavního a technologického průmyslu, nabízí individuální odborné znalosti a znalosti specifické pro danou oblast v těchto a dalších oblastech. Kromě základních kurzů v oblasti duševního vlastnictví a smluvního práva nabízí společnost Southwestern největší počet volitelných předmětů v oblasti práva v oblasti zábavy a technologie, což umožňuje přizpůsobení specializací pro praktické lékaře. Jaký bude dopad obnovených obchodních dohod mezi USA a jejími sousedy? Kdo jsou vítězi a poražení v diskusi o neutralitě sítí v USA? Jak bude zákon o ochraně osobních údajů EU ovlivňovat inovace a hospodářskou soutěž? Jaké je vyvíjející se postavení Číny v oblasti obchodního tajemství? Jak Hollywood spolupracuje s mezinárodním filmovým průmyslem v Číně, Indii, Nigérii (a naposledy v Saúdské Arábii)? Ve světě, kde se otázky mění tak rychle, jako odpovědi, jihozápadní trénuje své studenty, aby zvládli základní právní koncepce i odvětvově specifické obchodní praktiky a poskytly jim příslušný kontext a dovednosti pro navigaci na vznikající potřeby svých zaměstnavatelů a klientů.

Southwestern nabízí pokročilé znalosti v nově se rozvíjejících oblastech, jako je technologické právo a podnikání, právo duševního vlastnictví (včetně patentu, ochranných známek a autorských práv), vyjednávání a řešení sporů a americké právo a právní systémy. Studenti se mohou specializovat v těchto a dalších schválených oblastech s 12 vyhrazenými jednotkami v rámci programu 24 jednotek (maximálně 30). Kurz zahrnuje kurzy integrované s americkými studenty JD, jakož i menší specializované semináře pro mezinárodní studenty a mohou také zahrnovat specializované stáže s nadnárodními praktiky se sídlem v Kalifornii. Southwestern má řadu vztahů se zahraničními univerzitami a organizacemi (včetně Jindal Global Law School v Indii, konsorcia severoamerických škol NACLE a skupiny duševního vlastnictví David a Raymond v Šanghaji), což pomáhá usnadňovat rychle se vyvíjející požadavky globální právní praxe .

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Diverse, Engaged, Inspiring - this is Southwestern Law School—a history of public service, innovative teachers, brilliant scholars, and trailblazing alumni. Prepare to succeed through our innovative c ... Čtěte více

Diverse, Engaged, Inspiring - this is Southwestern Law School—a history of public service, innovative teachers, brilliant scholars, and trailblazing alumni. Prepare to succeed through our innovative curriculum and experiential learning opportunities. The vibrant mid-city campus provides the ideal setting for the study of law, fostering an emphasis on community, diversity, and public service. Méně