LL.M., djs, a Ph.D., v profesních certifikátů právo a politika

Všeobecné informace

Popis programu

LL.M., DJS, a Ph.D., v právo a politika Professional Certifikáty

Cambridge Graduate University 's vysoká škola práva, politiky a globálních studií má bezkonkurenční akademický program, který nabízí práva a politiky magisterské a doktorské tituly - titul LL.M., Masters v zákonech a politice, DJS (doktorát v oboru právní vědy) a Ph .D. v zákoně a politiky - a několik společných titulů s ostatními Cambridge University Graduate škol, včetně College of Business, a College of Science & regulačního veřejného zdraví. Fakulta má rozsah a hloubku odborných znalostí v oblasti právní vědy a praxe, která umožňuje vysokou školu nabídnout robustní globální ponoření učební plán. Ty zahrnují širokou škálu praxe vedení na základě projektů, a kurzy, které dávají studentům možnost dát výuku ve třídě pracovat řešení reálných problémů. Akademický program je také pozoruhodný svět je jediné světového formátu školního areálu, který nabízí ponoření zkušenosti v každé oblasti zeměkoule získat vzácné poznatky v oblasti mezinárodního a srovnávacího práva. Studenti mají obecně multidisciplinární zájmy a prozkoumat tyto zájmy v globálním ponorných intensives s fakulty, která akcií a rádce své zkušenosti, stipendium a učební plán v celém programu.

Zákon je hluboce zapletený do našich ekonomických, politických a sociálních světů. A tak výkon jakéhokoli cíle významnosti vždy zahrnuje angažmá s právními předpisy. Osnovy je určen pro studenty, kteří se snaží porozumět tomu, jak právo a politika může být využita k celosvětovým dopadem, nebo kteří chtějí věnovat se kariéře jako globální vůdce a změny agentů.

College of Law, politických a globálních studií zahrnuje nejen ty kurzy a klinik, které jsou zjevně relevantní, ale také kurzy a činností, které se mohou zdát méně samozřejmě souvisí s právními předpisy a politikou, ale jsou důležité pro vybudování příslušných porozumění, dovednosti a strategie. Učení o minulosti, analyzuje vztahy mezi právem, společnosti, kultury, zúčastněných stran, ekonomiku, globalizace, podnikání a sociálních institucí, rozebírá silné instituce, a rozvíjení dovedností a kapacity - včetně datových a politickou analýzu dovedností - jsou všechny důležité kroky; takže je pochopení jednotlivé problémové oblasti a související právní materiály.

College of Law, politických a globálních studií je navržen tak, aby povzbudit studenty soustředit se na široké a integrované analýzy proměnných, které vytvářejí globální dopad. Kolegium považuje proměnné jako hluboce spojené k sobě navzájem. Akademie záměrem je umožnit studentům rozvíjet bohatou porozumění slibů a omezení daná v různých režimech a oblastí práce, které jsou v zájmu studenta.

Curriculum témata a moduly zahrnují mezinárodní obchod a podnikání, farmaceutické a regulaci zdravotnického prostředku, společenské změny, vedení sporu, organizační vedení, institucionální reformu, soudní řízení, volební politiky, právní režimy, ústavní právo, rasovou spravedlnost, cenné papíry, finance, rizikový právo, média a internet, sociální péče, náboženská svoboda, práce, ekonomický rozvoj, trestní justice, civilní soudnictví, využití půdy, majetek, životní prostředí, ekonomické spravedlnosti, zdravotní péče, veřejné zdraví, chudoba, bezpečnost, energetika, filmová a mediální výroba, IT, IP , přistěhovalectví, lidská práva, bio etika, biotechnologie, patentového práva, a více.

LL.M., Master of Laws & Policy Program

Master of Laws & politiky programu je 24 měsíční program navržen tak, aby imatrikulovat do DJs, nebo Ph.D. v právu a politice, a poskytuje studentům, kteří již mají vynikající právní vzdělání a zkušenosti - mnozí z nich sloužily jako praktikující právníků, soudců, diplomaty, vůdce komunity. - S širokým šířky navrhnout průběh studie, která se bude dát jim rozšířené chápání práva, politiky, právní teorie a aplikace.

Poslední aktualizace Srp 2015

Informace o škole

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select coho ... Čtěte více

As a global leader, Cambridge Graduate University is designed for you. Cambridge Graduate University is the world’s first global campus university crafted by the world’s top scholars for a select cohort of global leaders to have 21st Century global impact and beyond. Prestigious scholars and practitioners from elite universities, such as Harvard, MIT, Yale, Oxford, London School of Economics and more, personally travel with, mentor and transform each select cohort of global leaders through global immersion intensives, building a rare and powerful global network of global leaders for global impact. It is your time! Let’s transform and empower you! Méně