LL.M v oblasti duševního vlastnictví

Všeobecné informace

Popis programu

Program práva duševního vlastnictví společnosti Franklin Pierce je ve Spojených státech amerických programem č. 5 (podle žebříčku US News & World Report) a zařadil se mezi 10 nejlepších od doby, kdy hodnocení začalo téměř před 30 lety. LLM GUIDE také pojmenoval duševní vlastnictví LL.M. do svého top 10 seznamu LL.M. Programy pro právo duševního vlastnictví.

UNH Franklin Pierce School of Law má téměř 50 let zkušeností jako vedoucí IP, se může pochlubit talentovanou fakultou, globální sítí vlivných odborníků na IP a bohatou škálou zdrojů a programů IP. Studenti využívají jednoho z nejkomplexnějších učebních plánů IP v zemi - včetně jednoho z nejuznávanějších a nejobsáhlejších programů patentového práva a praxe v zemi - a ponoří se do široké škály špičkových otázek IP.

Knihovna právnické fakulty zahrnuje největší akademickou knihovnu IP na západní polokouli a je označena jako oficiální patentové a ochranné známky. LL.M. Studenti se mohou ucházet o pozici editora v IDEA, světově uznávaném deníku intelektuálního vlastnictví Franklina Pierceho.

LL.M. v Duševním vlastnictví je k dispozici v rezidenčních, omezených rezidenčních a online formátech.

Obecné požadavky

Uchazeči o LL.M. musí mít ukončený první právní titul, buď JD nebo LL.B. Všichni mezinárodní žadatelé předloží aktuální doklad o schopnosti anglického jazyka. Přijatý důkaz zahrnuje: TOEFL skóre 80 nebo vyšší, IELTS skóre 6,5 nebo vyšší, nebo důkaz, že studentský vysokoškolský titul byl vyučován v angličtině. GRE nebo LSAT NENÍ pro vstup vyžadován.

Požadované kredity

Doporučuje se pro LL.M. Titul všichni uchazeči musí úspěšně dokončit minimální počet kreditů, dokončit požadovanou práci v kurzu, splnit požadavky na pobyt ve škole nebo trvalý zápis, splnit všechny finanční závazky podle zákona UNH a dodržovat Kodex chování podle zákona UNH.

Počet kreditů k získání titulu. LL.M. uchazeči musí úspěšně absolvovat minimálně dvacet čtyři (24) kreditů z výběru požadovaných a volitelných předmětů.

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

The University of New Hampshire Franklin Pierce School of Law’s practice-based approach to legal education, along with its extensive and innovative curriculum, ensures that students graduate ready to ... Čtěte více

The University of New Hampshire Franklin Pierce School of Law’s practice-based approach to legal education, along with its extensive and innovative curriculum, ensures that students graduate ready to become leaders in their field and stand ready to join the ranks of alumni who are global leaders in intellectual property, commerce and technology, and international criminal law and justice. As a technology-forward law school, we are proud to offer our top-ranked legal education in global innovation and our #5 IP program in the US in online, residential and limited residential formats. Méně