LL.M v obchodě a technologii

Všeobecné informace

Popis programu

Obchod a technologie LL.M. se zaměřuje na obohacení vaší kariéry v rozvíjejících se oblastech podnikání vytvořených rychlými technologickými změnami a globalizací. Růst elektronického obchodu, nových produktů a služeb a rostoucí šíření počítačové kriminality vytváří nové výzvy . Program Obchod a technologie je postaven na průsečíku podnikání a práva, aby řešil vyvíjející se právní problémy, kterým čelí nové podnikání a elektronický obchod v globální ekonomice informačního věku.

Studenti se učí, jak právní systém v USA a zahraničí vyhovuje výzvám informačního věku, protože ekonomika, společnost a náš každodenní život jsou transformovány novými a vznikajícími technologiemi. Studenti mají flexibilitu při výběru kurzů v oblastech, jako jsou: vlastnictví a správa duševního vlastnictví, soukromí a kybernetická bezpečnost, blockchain a jeho právní důsledky, a umělé inteligence posílená právní a regulační rozhodování. Odborné fakulty přizpůsobují kurzy aktuálním událostem a vývoji a program nabízí flexibilitu, aby odpovídala profesním cílům každého jednotlivého studenta.

Program je k dispozici pouze v rezidenčním formátu. Požadavky k zápočtu: 24 kreditů. Program je k dispozici pouze na plný úvazek a musí být dokončen do 12 měsíců. Obvyklá doba trvání je srpen až květen.

Potenciální kariéry

  • Poradce v oblasti počítačové kriminality
  • Digitální právník v oblasti ochrany soukromí
  • Pracovník pro dodržování HDPR
  • Globální obchodní právní specialista
  • Advokát pro informační technologie

Obecné požadavky

Uchazeči o LL.M. musí mít ukončený první právní titul, buď JD nebo LL.B. Všichni mezinárodní žadatelé předloží aktuální doklad o schopnosti anglického jazyka. Přijatý důkaz zahrnuje: TOEFL skóre 80 nebo vyšší, IELTS skóre 6,5 nebo vyšší, nebo důkaz, že studentský vysokoškolský titul byl vyučován v angličtině. GRE nebo LSAT NENÍ pro vstup vyžadován.

Požadované kredity

Doporučuje se pro LL.M. Titul všichni uchazeči musí úspěšně dokončit minimální počet kreditů, dokončit požadovanou práci v kurzu, splnit požadavky na pobyt ve škole nebo trvalý zápis, splnit všechny finanční závazky podle zákona UNH a dodržovat Kodex chování podle zákona UNH.

Počet kreditů k získání titulu. LL.M. uchazeči musí úspěšně absolvovat minimálně dvacet čtyři (24) kreditů z výběru požadovaných a volitelných předmětů.

Poslední aktualizace Dub 2020

Informace o škole

The University of New Hampshire Franklin Pierce School of Law’s practice-based approach to legal education, along with its extensive and innovative curriculum, ensures that students graduate ready to ... Čtěte více

The University of New Hampshire Franklin Pierce School of Law’s practice-based approach to legal education, along with its extensive and innovative curriculum, ensures that students graduate ready to become leaders in their field and stand ready to join the ranks of alumni who are global leaders in intellectual property, commerce and technology, and international criminal law and justice. As a technology-forward law school, we are proud to offer our top-ranked legal education in global innovation and our #5 IP program in the US in online, residential and limited residential formats. Méně