$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Právo duševního vlastnictví - Zde naleznete kurzy Právo duševního vlastnictví

Právo duševního vlastnictví se zabývá právy na objevy, vynálezy, průmyslové vzory, literárních, hudebních a uměleckých děl, slova, věty a symboly. V rozmezí od Diplomy do certifikátů na kurzy, některé kurzy práva duševního vlastnictví vyžaduje větší časový závazek než ostatní. Jaké jsou přínosy kurzu práva duševního vlastnictví? Studenti, kteří kurz n… Čtěte více

Právo duševního vlastnictví se zabývá právy na objevy, vynálezy, průmyslové vzory, literárních, hudebních a uměleckých děl, slova, věty a symboly. V rozmezí od Diplomy do certifikátů na kurzy, některé kurzy práva duševního vlastnictví vyžaduje větší časový závazek než ostatní.

Jaké jsou přínosy kurzu práva duševního vlastnictví?

Studenti, kteří kurz na práva duševního vlastnictví jsou odborně vyškoleni, aby poradenství a soudní spory ve věcech veřejné doméně, morálních práv, obchodních tajemství, patentů, autorských práv a dalších integrálních témat.

Které kariéra se samozřejmě v práva duševního vlastnictví?

Studenta kurz práva duševního vlastnictví Absolventi jít do práce na mezinárodních advokátních kanceláří, úřadů duševního vlastnictví, Světová obchodní organizace, patentových a známkových zástupců, odbornými orgány OSN, nevládních organizací a další.

Kolik to stojí, aby se kurz na práva duševního vlastnictví?

Náklady účasti na kurzu v práva duševního vlastnictví může lišit v závislosti na počtu týdnů nebo samozřejmě hodiny, umístění, specializace a vysokých škol. Pomoc financování může být k dispozici pro žadatele, na stupnici potřeba bázi nebo na základě zásluh. Vysoké školy budou poskytovat konkrétní informace na základě žádosti, kterou lze podat jednoduše z této webové stránky.

Jaké jsou požadavky na kurz práva duševního vlastnictví?

Předpoklady pro kurz práva duševního vlastnictví se velmi liší. Některé vyžadují středoškolské vzdělání s maturitou, zatímco jiní vyžadují vysokoškolské nebo postgraduální úrovni studia. Právo kurzy se skládají z požadovaných přednášek, ročníkové práce a písemné zkoušky.

Proč se on-line kurz na práva duševního vlastnictví?

On-line právní kurzy jsou jednou z možností pro profesionály, nebo jednotlivci s nabitý program. Právo kurzy mohou být přijata on-line, se všemi potřebnými materiály poskytnuté digitálně. Mnoho univerzit a škol nabízí on-line kurzy, práva duševního vlastnictví, což eliminuje nutnost cestovat do areálu, nebo oběť práci v současném zaměstnání, kdo 's.

Jak se zapsat do kurzu práva duševního vlastnictví?

Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Central Law Training

Vlastnické právo dramaticky změnila v posledních letech, se změnami právních předpisů, pokud jde o vytvoření smlouvy o prodeji pozemků, zavedení titulu záruky, novým zákonem o ... +

Vlastnické právo dramaticky změnila v posledních letech, se změnami právních předpisů, pokud jde o vytvoření smlouvy o prodeji pozemků, zavedení titulu záruky, novým zákonem o Land Registration a doprovodných pravidel; a tyto změny ještě neskončil s návrhy na rozšíření elektronického převodu nemovitostí a pravděpodobnost dalšího vývoje s ohledem na zápis do katastru nemovitostí. -
Kurzy
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma