LAWSTUDIES

Kurzy Právní jazyky - Zde naleznete kurzy Právní jazyky

Bez ohledu na to, jaký jazyk se vykonávat advokacii v, zjistíte, že to vyžaduje specializovanou formu gramatiky a slovní zásoby psát právní dokumenty a vytvořit právní prezentací. Právní jazykové kurzy poskytují gramatický základ pro právní praxi.

Co je to právní jazykový kurz?

Právní jazykový kurz učí terminologii a formy gramatiky používané k praxi práva v jazyce dle Vašeho výběru. Tyto kurzy jsou zaměřeny na legalese běžné v praxi zákon.

Jaké jsou výhody účasti na kurzu v právní jazyk?

Právní jazykový kurz poskytuje aspirující právníků a jiných právních profesí nadace v jazykových nuancí, které potřebují, aby účinně komunikace, a to jak ústně i psaném jazyce, v právní praxi.

Kolik to stojí, aby se kurz v právní jazyk?

Náklady na kurz v právním jazyce se velmi liší v závislosti na mnoha faktorech, včetně školy a zemi, ve které se budete chtít studovat.

Jaké Kariéra zlepšení můžete očekávat s Course v právní jazyk?

Pokud jste se již cvičit zákon, můžete očekávat, že vaše písemné komunikace, aby se více jasné, s průběhem v právním jazyce. Pokud jste v současné době studuje, zjistíte, že kurz vám dává základ správně vyjádřit sám sebe v advokátní práci.

Proč se on-line kurz v právní jazyk?

On-line kurz v právním jazyce vám dává jazykovou přípravu, kterou potřebujete více pohodlně, dává vám možnost studovat v pohodlí svého domova v době, která pracují kolem vašeho rozvrhu.

Kde se kurz v právní jazyk?

Můžete si najít kurz právního jazyka v mnoha univerzitách po celém světě. Většina vysokých škol, které nabízejí studium právnické nabídne tento kurz.

Jak se přihlásit na právní jazykový kurz?

Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

2 Výsledky v Právní jazyky Filter

Právnická angličtina programu

Brooklyn Law School
Kurzy
Srp 2020
<
Denní studium
Kampus

Reakce na vzdělávací potřeby a požadavky mnoha žadatelů LL.M. Programy pro zahraniční vyškolených právníků, kteří mají zájem studovat práva ve Spojených státech, Brooklyn Law ...

Čtěte více

Letní jazykové a právní institut

Case Western Reserve University School of Law
Kurzy
<
Denní studium
<
4 týdny
Angličtina
Kampus

Čtyřtýdenní letní úvod do USA common law a americký právní výzkum, psaní a analýza a příležitost ke zlepšení právní znalosti angličtiny.

Čtěte více