LAWSTUDIES

Kurzy Právní angličtina v Spojené státy americké - Zde naleznete kurzy Právní angličtina v Spojené státy americké

Zákon samozřejmě může často pomoci jednotlivcům s osobním a intelektuální růst. Tento typ kurzu je často nabízena na mnoha univerzitách a jiných škol, včetně on-line dostupnosti. Typická témata kurzu mohou zahrnovat finanční právo, nebo dokonce právo informačních technologií.

Právníci a jiných právních profesí používají jedinečnou formu angličtiny v jejich práci. Často nazvaný "legalese " nebo "lawspeak, " tato forma angličtiny používá terminologii a gramatiku, že není běžné. Někteří studenti se mohou těšit na kurz věnovaný této právnické angličtiny.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Kurzy Právní angličtina v Spojené státy americké - Veškeré informace o kurzech Právní angličtina v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké zde!

2 Výsledky v Právní angličtina, Spojené státy americké Filter

Letní jazykové a právní institut

Case Western Reserve University School of Law
Kurzy
<
Denní studium
<
4 týdny
Angličtina
Kampus

Čtyřtýdenní letní úvod do USA common law a americký právní výzkum, psaní a analýza a příležitost ke zlepšení právní znalosti angličtiny.

Čtěte více

Právní anglický institut

Suffolk University Law School
Kurzy
Zář 2021
<
Denní studium
<
3 týdny
16 May 2021
Kampus

Institut právnické angličtiny je otevřen všem mezinárodním studentům Suffolk Master of Laws, aby zajistil, že mají nástroje potřebné k úspěšnému přechodu na výuku LLM. ...

Čtěte více