LAWSTUDIES

Kurzy Právní angličtina v Severní Amerika - Zde naleznete kurzy Právní angličtina v Severní Amerika

Kurzy důvody a předpisy jsou velké možnosti pro plán něčí. Tím se zapsat do kurzu a to buď on-line, nebo ve třídě, budete investovat do osobní a intelektuální rozvoj, jak jste se dozvěděli o moderními principy a problémy v takových oblastech, jako regulační teorie.

 

 

Kurz právnické angličtiny pomůže právníků a jiných právních profesí lépe pochopit tón a slovní zásobu na právní psaní. To může poskytnout profesionální okraj při přípravě písemný materiál. Vzhledem k tomu, angličtina je právní jazyk v Evropské unii, to otevírá dveře k praktikování práva po celém světě.

Spojené státy americké obyčejně volal Spojené státy, je spolková republika skládající se z padesáti států a federálního distriktu. 48 sousedících států a federální distrikt Washington, DC jsou v prvním Severní Ameriky mezi Kanadou a Mexikem. Stát Aljaška se nachází v severozápadní Severní Americe, západní Kanady a na východ od Ruska přes Bering úžinu a stát Havaj je souostroví v polovině severním Pacifiku. Země má také pět obydlených a devět neosídlených území v Pacifiku a Karibiku.

Kurzy Právní angličtina v Severní Amerika - Veškeré informace o kurzech Právní angličtina v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

2 Výsledky v Právní angličtina, Severní Amerika Filter

Letní jazykové a právní institut

Case Western Reserve University School of Law
Kurzy
<
Denní studium
<
4 týdny
Angličtina
Kampus

Čtyřtýdenní letní úvod do USA common law a americký právní výzkum, psaní a analýza a příležitost ke zlepšení právní znalosti angličtiny.

Čtěte více

Právní anglický institut

Suffolk University Law School
Kurzy
Zář 2021
<
Denní studium
<
3 týdny
16 May 2021
Kampus

Institut právnické angličtiny je otevřen všem mezinárodním studentům Suffolk Master of Laws, aby zajistil, že mají nástroje potřebné k úspěšnému přechodu na výuku LLM. ...

Čtěte více