close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Právní angličtina - Zde naleznete kurzy Právní angličtina

Právníci a jiných právních profesí využít jedinečnou formu angličtiny v jejich práci. Často volal "legalese " nebo "lawspeak, " tato forma angličtině používá terminologii a gramatiku, která není běžná. Někteří studenti mohou těžit z kurzu věnovaného této právnické angličtiny. Co je právní anglický kurz? Právní kurz angličtiny učí stylu anglických prá… Čtěte více

Právníci a jiných právních profesí využít jedinečnou formu angličtiny v jejich práci. Často volal "legalese " nebo "lawspeak, " tato forma angličtině používá terminologii a gramatiku, která není běžná. Někteří studenti mohou těžit z kurzu věnovaného této právnické angličtiny.

Co je právní anglický kurz?

Právní kurz angličtiny učí stylu anglických právníků a právní profesionálního využití v písemných dokumentech a soudních prezentací. To také zahrnuje vypracování písemné právní materiálu.

Jaké jsou výhody účasti na kurzu v právní angličtině?

Právnická angličtina je hodně jiný, než mluvené angličtiny. Oba rodilí mluvčí angličtiny a non-rodilí mluvčí angličtiny mohou těžit z kurzu právnické angličtiny, které vás naučí jim tuto legalese a pomoci jim v budoucnu legální práci.

Kolik to stojí, aby se kurz v právní angličtině?

Náklady na kurzu právnické angličtiny se bude lišit v závislosti na zemi a univerzity, která představuje program.

Jaké Kariéra zlepšení můžete očekávat s Course v právní angličtině?

Kurz právnické angličtiny pomůže právníků a jiných právních profesí lépe pochopit tón a slovní zásobu pro právní psaní. To může poskytnout profesionální výhodu při přípravě písemný materiál. Protože angličtina je právní jazyk v Evropské unii, to otevírá dveře k vykonávání advokacie po celém světě.

Proč se on-line kurz v právní angličtině?

Angličtina je preferovaný jazyk pro legální práci v mnoha částech světa, včetně USA,, Austrálie, Keňa, Jižní Afrika a Evropa. Kurz právnické angličtiny nabízí jazykové základ pro advokátní kariéru.

Kde se kurz v právní angličtině?

Mnoho vysokých škol a univerzit, které poskytují právní vzdělání a pre-práva programy off kurzu v právnické angličtiny.

Jak se přihlásit na právní kurzu angličtiny?

Hledat pro vaše programy níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Case Western Reserve University School of Law
Cleveland , Spojené státy americké

Čtyřtýdenní letní úvod do USA common law a americký právní výzkum, psaní a analýza a příležitost ke zlepšení právní znalosti angličtiny.

Čtyřtýdenní letní úvod do USA common law a americký právní výzkum, psaní a analýza a příležitost ke zlepšení právní znalosti angličtiny. -
Kurzy
Denní studium
4 týdny
Angličtina
Kampus
 
Suffolk University Law School
Boston , Spojené státy americké

Institut právnické angličtiny je otevřen všem mezinárodním studentům Suffolk Master of Laws, aby zajistil, že mají nástroje potřebné k úspěšnému přechodu na výuku LLM. ... +

Institut právnické angličtiny je otevřen všem mezinárodním studentům Suffolk Master of Laws, aby zajistil, že mají nástroje potřebné k úspěšnému přechodu na výuku LLM. -
Kurzy
Denní studium
3 týdny
Zář 2021
16 May 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde