Filter
Kurzy
Polsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy v Polsko - Zde naleznete kurzy v Polsko

Právní kurzy zkoumají taková všudypřítomná témata, jako je obchodní právo, regulační teorie a duševní vlastnictví. Mnoho z těchto oborů zahrnuje kurzy, které se zabývají regulačními problémy a trendy v jejich specifickém oboru.

LLM umožňuje právně arbitráž tussles v jakékoli oblasti kariérového specializace. Mistr zákona dává bohatství znalostí, většina lidí, kteří absolvují tento stupeň se specializují v jakékoliv oblasti právní obhajoby.

Stejně jako mnoho jiných zemí EU, Polsko nabízí levné nebo dokonce zdarma výuku studentům z EU. Pro zájemce o studium by mělo platit přímo na jejich zvolené polskou instituci. Varšavská univerzita, například poplatky mezi 1,300 libry a 2,500 liber ročně pro své jazykových kurzů angličtiny.

Kurzy v Polsko - Veškeré informace o kurzech v Polsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Polsko přímo zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

European Centre for Career Education

Můžete si vybrat ze dvou unikátních letních programů v létě ve spolupráci s Univerzitou Karlovou v Praze, která se koná 17.6. - 2.8. 2019 a 8.7. - 23.7. 2019. Aplikace pr ... [+]

Můžete si vybrat ze dvou unikátních letních programů v létě ve spolupráci s Univerzitou Karlovou v Praze, která se koná 17.6. - 2.8. 2019 a 8.7. - 23.7. 2019. Aplikace pro rok 2019 jsou nyní otevřené!

Zákony Letní programy nabízejí dvě specializace, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim cílům a / nebo osobním zájmům.

Nová technologická pobočka (od 8. července 2019) je ideální jak pro obchodní, tak i právnické školy. Je to správná volba, pokud chcete prozkoumat obchodní transakce z obchodněprávního hlediska. Je určen těm, kteří usilují o to, aby byli právníky, ale také chtějí nahlédnout do manažerů a podnikatelů a těch, kteří usilují o to, aby byli podnikateli sami.... [-]

Polsko Warsaw
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 - 8 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině