close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Mezioborové právo v Jamajka - Zde naleznete kurzy Mezioborové právo v Jamajka

Právo kurzy jsou nabízeny prostřednictvím instituce vyššího vzdělávání po celém světě, protože příležitosti, které přinášejí pro intelektuální a osobní rozvoj. Máte-li zájem o tyto vlivných tématech jako duševní vlastnictví a obchodní právo, tento druh kurzu je pro vás.Jamajka je ostrovní stát se nachází v Karibském moři, který zahrnuje třetí největš… Čtěte více

Právo kurzy jsou nabízeny prostřednictvím instituce vyššího vzdělávání po celém světě, protože příležitosti, které přinášejí pro intelektuální a osobní rozvoj. Máte-li zájem o tyto vlivných tématech jako duševní vlastnictví a obchodní právo, tento druh kurzu je pro vás.

Jamajka je ostrovní stát se nachází v Karibském moři, který zahrnuje třetí největší ostrov Velkých Antil.

Kurzy Mezioborové právo v Jamajka - Veškeré informace o kurzech Mezioborové právo v Jamajka. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jamajka zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
University College Of The Caribbean
Kingston , Jamajka

University of London program je navržen tak, aby studentům rozvíjet chápání základních principů a kritické povědomí o common law právní tradice.

University of London program je navržen tak, aby studentům rozvíjet chápání základních principů a kritické povědomí o common law právní tradice. -
Kurzy
Denní studium
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde