LAWSTUDIES

Kurzy Mezinárodní právo v Spojené království - Zde naleznete kurzy Mezinárodní právo v Spojené království

Právo kurzy jsou nabízeny prostřednictvím instituce vyššího vzdělávání po celém světě, protože příležitosti, které přinášejí pro intelektuální a osobní rozvoj. Máte-li zájem o tyto vlivných tématech jako duševní vlastnictví a obchodní právo, tento druh kurzu je pro vás.

Kurz v mezinárodním právu představuje mírný časový závazek s podstatným návratností. Odborné znalosti získané prostřednictvím kurzu v mezinárodním právu je možné zvýšit jejich profesní vyhlídky, zejména v oblasti běžných zákonů norem mezinárodního chování a mezinárodních dohod a smluv.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Kurzy Mezinárodní právo v Spojené království - Veškeré informace o kurzech Mezinárodní právo v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království zde!

1 Výsledky v Mezinárodní právo, Spojené království Filter

Human Rights and International Criminal Law: An Introduction Course

FutureLearn
Kurzy
<
Kombinované studium
<
4 týdny
Angličtina
Online forma

The University of Padova is one of Europe’s oldest and most prestigious seats of learning; it aims to provide its students with both professional training and a solid cultural ...

Čtěte více