LAWSTUDIES

Kurzy Mezinárodní právo v Evropa - Zde naleznete kurzy Mezinárodní právo v Evropa

Právní kurzy jsou zamýšleny těmi, kteří chtějí podpořit svůj osobní rozvoj. Ať už absolvujete kurzy v učebně nebo online, existuje řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich zahrnují regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Kurz v mezinárodním právu představuje mírný časový závazek s podstatným návratností. Odborné znalosti získané prostřednictvím kurzu v mezinárodním právu je možné zvýšit jejich profesní vyhlídky, zejména v oblasti běžných zákonů norem mezinárodního chování a mezinárodních dohod a smluv.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Kurzy Mezinárodní právo v Evropa - Veškeré informace o kurzech Mezinárodní právo v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

1 Výsledky v Mezinárodní právo, Evropa Filter

Human Rights and International Criminal Law: An Introduction Course

FutureLearn
Kurzy
<
Kombinované studium
<
4 týdny
Angličtina
Online forma

The University of Padova is one of Europe’s oldest and most prestigious seats of learning; it aims to provide its students with both professional training and a solid cultural ...

Čtěte více