$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Mezinárodní právo - Zde naleznete kurzy Mezinárodní právo

Kurz mezinárodního práva poskytuje studentům odborné znalosti v rámci, který upravuje stabilní mezinárodní vztahy. V rozmezí od Diplomy do certifikátů na kurzy, některé kurzy mezinárodní právo vyžadovat větší časový závazek než ostatní. Jaké jsou výhody kurzu v mezinárodním právu? Samozřejmě v mezinárodním právu představuje mírný časový závazek s výra… Čtěte více

Kurz mezinárodního práva poskytuje studentům odborné znalosti v rámci, který upravuje stabilní mezinárodní vztahy. V rozmezí od Diplomy do certifikátů na kurzy, některé kurzy mezinárodní právo vyžadovat větší časový závazek než ostatní.

Jaké jsou výhody kurzu v mezinárodním právu?

Samozřejmě v mezinárodním právu představuje mírný časový závazek s výraznou návratností. Odborné znalosti získané v kurzu mezinárodního práva může zlepšit vyhlídky zejména v oblasti běžných právních norem mezinárodního chování a mezinárodních dohod a smluv.

Které kariéra se samozřejmě v mezinárodním právu?

Samozřejmě v mezinárodním právu připravuje jednotlivce pracovat pro Organizaci spojených národů, Mezinárodní trestní soud, Evropský soud pro lidská práva, a-a EU pod záštitou OSN organizací.

Kolik to stojí, aby se kurz v mezinárodním právu?

Náklady účasti na kurzu v mezinárodním právu se může lišit v závislosti na počtu týdnů nebo samozřejmě hodiny, umístění, specializace a vysokých škol. Pomoc financování může být k dispozici pro žadatele, na stupnici potřeba bázi nebo na základě zásluh. Vysoké školy budou poskytovat konkrétní informace na základě žádosti, kterou lze podat jednoduše z této webové stránky.

Jaké jsou požadavky na kurz v mezinárodním právu?

Předpoklady pro kurz v mezinárodním právu se velmi liší.Některé vyžadují středoškolské vzdělání s maturitou, zatímco jiní vyžadují vysokoškolské nebo postgraduální úrovni studia. Právo kurzy se skládají z požadovaných přednášek, ročníkové práce a písemné zkoušky.

Proč se on-line kurz mezinárodního práva?

On-line právní kurzy jsou jednou z možností pro profesionály, nebo jednotlivci s nabitý program. Právo kurzy mohou být přijata on-line, se všemi potřebnými materiály poskytnuté digitálně. Mnoho univerzit a škol nabízí on-line kurzy mezinárodního práva, což eliminuje nutnost cestovat do areálu, nebo oběť práci v současném zaměstnání, kdo 's.

Jak se zapsat do kurzu v mezinárodním právu?

Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
William & Mary Law School

Připojte se k mezinárodním studentům z celého světa, abyste se naučili globální právní praxi na nejstarší americké právnické škole! Vyberte si ze dvou týdnů a tří týdnů možnos ... +

Připojte se k mezinárodním studentům z celého světa, abyste se naučili globální právní praxi na nejstarší americké právnické škole! Vyberte si ze dvou týdnů a tří týdnů možnosti: 2.000 dolarů za dva týdny, 3.500 dolarů za tři týdny, zahrnuje bydlení (vzduch-stabilizuje s možností vaření), Richmond letiště skupiny dopravy, a náklady na kulturní a historické vzdělávací zkušenosti. -
Kurzy
Denní studium
Angličtina
Kampus