Filter
Kurzy
Maďarsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Mezinárodní daňové právo v Maďarsko - Zde naleznete kurzy Mezinárodní daňové právo v Maďarsko

Kurzy důvody a předpisy jsou velké možnosti pro plán něčí. Tím se zapsat do kurzu a to buď on-line, nebo ve třídě, budete investovat do osobní a intelektuální rozvoj, jak jste se dozvěděli o moderními principy a problémy v takových oblastech, jako regulační teorie.

 

 

LLM v mezinárodním daňovém právu je blížící se a rozvíjející se obor ve světě mezinárodního práva. Vzhledem ke zvýšení obchodů většiny mezinárodních společností vyhledat odbornou právní konzultaci. To se provádí, aby se zabránilo právní komplikace a získat bezproblémové podnikání.

Vnitrozemský stát nachází v regionu střední Evropy s maďarská jako jejich oficiální jazyk. Země je matematika a přírodní vědy přístup jsou vynikající. To domy jako první na světě technologický institut. Je to tady, že první parní stroj v Evropě, byla postavena v roce 1722.

Kurzy Mezinárodní daňové právo v Maďarsko - Veškeré informace o kurzech Mezinárodní daňové právo v Maďarsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Maďarsko zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Mezinárodní daňové právo, Maďarsko

Eötvös Loránd University

Moderní a progresivní osnovy jsou navrženy tak, aby poskytly studentům znalosti potřebné k pochopení probíhajících daňových otázek světa, ve kterém žijeme. Náš pedagogick ... [+]

Moderní a progresivní osnovy jsou navrženy tak, aby poskytly studentům znalosti potřebné k pochopení probíhajících daňových otázek světa, ve kterém žijeme. Náš pedagogický pracovník zajišťuje vyvážené vzdělávání v oblasti teorie a praxe. Program probíhá ve spolupráci s vynikajícími evropskými lektory jako je Prof Dr. Frans Vanistendael (čestný profesor práva ELTE, bývalý akademický předseda IBFD, bývalý děkan KU Leuven Belgie) Prof. Dr. Ekkehart Reimer (Heidelberg University Institute of Public Finanční a daňové právo), Prof. Dr. Marco Greggi (Právnická fakulta Univerzity Ferrara), Prof. Dr. Niels Bammens (KU Leuven Belgium), PD Dr. Matthias Valta (působící profesor Düsseldorf University) a Dr. Daniel Varro (Postdoc Univerzitní asistentská univerzita ve Vídni).... [-]

Maďarsko Okres V.
Září 2020
Angličtina
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině