LAWSTUDIES.CZ

Kurzy Mezinárodní daňové právo v Evropa - Zde naleznete kurzy Mezinárodní daňové právo v Evropa

Právní kurzy jsou zamýšleny těmi, kteří chtějí podpořit svůj osobní rozvoj. Ať už absolvujete kurzy v učebně nebo online, existuje řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich zahrnují regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

LLM v mezinárodním daňovém právu je blížící se a rozvíjející se obor ve světě mezinárodního práva. Vzhledem ke zvýšení obchodů většiny mezinárodních společností vyhledat odbornou právní konzultaci. To se provádí, aby se zabránilo právní komplikace a získat bezproblémové podnikání.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Kurzy Mezinárodní daňové právo v Evropa - Veškeré informace o kurzech Mezinárodní daňové právo v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

1 Výsledky v Mezinárodní daňové právo, Evropa Filter

Mezinárodní a evropský daňový program

Eötvös Loránd University
Kampus Kombinované 1 rok Září 2020 Maďarsko Okres V.

Moderní a progresivní osnovy jsou navrženy tak, aby poskytly studentům znalosti potřebné k pochopení probíhajících daňových otázek světa, ve kterém žijeme. Náš pedagogický pracovník zajišťuje vyvážené vzdělávání v oblasti teorie a praxe.