Filter
Kurzy
Evropa Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Mezinárodní daňové právo v Evropa - Zde naleznete kurzy Mezinárodní daňové právo v Evropa

Právní kurzy jsou zamýšleny těmi, kteří chtějí podpořit svůj osobní rozvoj. Ať už absolvujete kurzy v učebně nebo online, existuje řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich zahrnují regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

LLM v mezinárodním daňovém právu je blížící se a rozvíjející se obor ve světě mezinárodního práva. Vzhledem ke zvýšení obchodů většiny mezinárodních společností vyhledat odbornou právní konzultaci. To se provádí, aby se zabránilo právní komplikace a získat bezproblémové podnikání.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Kurzy Mezinárodní daňové právo v Evropa - Veškeré informace o kurzech Mezinárodní daňové právo v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Mezinárodní daňové právo, Evropa

Eötvös Loránd University

Moderní a progresivní osnovy jsou navrženy tak, aby poskytly studentům znalosti potřebné k pochopení probíhajících daňových otázek světa, ve kterém žijeme. Náš pedagogick ... [+]

Moderní a progresivní osnovy jsou navrženy tak, aby poskytly studentům znalosti potřebné k pochopení probíhajících daňových otázek světa, ve kterém žijeme. Náš pedagogický pracovník zajišťuje vyvážené vzdělávání v oblasti teorie a praxe. Program probíhá ve spolupráci s vynikajícími evropskými lektory jako je Prof Dr. Frans Vanistendael (čestný profesor práva ELTE, bývalý akademický předseda IBFD, bývalý děkan KU Leuven Belgie) Prof. Dr. Ekkehart Reimer (Heidelberg University Institute of Public Finanční a daňové právo), Prof. Dr. Marco Greggi (Právnická fakulta Univerzity Ferrara), Prof. Dr. Niels Bammens (KU Leuven Belgium), PD Dr. Matthias Valta (působící profesor Düsseldorf University) a Dr. Daniel Varro (Postdoc Univerzitní asistentská univerzita ve Vídni).... [-]

Maďarsko Okres V.
Září 2020
Angličtina
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině