Filter
Kurzy
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Mezinárodní daňové právo - Zde naleznete kurzy Mezinárodní daňové právo

Mezinárodní daňové právo prokazuje odborné znalosti mezinárodních aspektů pravidel regulace, zákonné, ústavní a zvykového práva národních daňových zákonů. V rozmezí od Diplomy do certifikátů na kurzy, některé kurzy mezinárodního daňového práva vyžadují větší časový závazek než ostatní.

Jaké jsou přínosy kurzu mezinárodního daňového práva?

Kurz mezinárodního daňového práva nezaručuje začít vykonávat advokacii, ale přidává další cenné kvalifikaci k životopisu

Které kariéra se samozřejmě v mezinárodní daňové právo?

Studenta kurz mezinárodního daňového práva Absolventi jít na praxi daňové právo v mezinárodních firmách, radí multi-národních společností, zabírají poradenské pozice v mezinárodních organizacích a korporací, a také jít na výuku předmětu na akademické půdě.

Kolik to stojí, aby se kurz mezinárodního daňového práva?

Náklady účasti na kurzu v mezinárodní daňové právo se může lišit v závislosti na počtu týdnů nebo samozřejmě hodiny, umístění, specializace a vysokých škol. Pomoc financování může být k dispozici pro žadatele, na stupnici potřeba bázi nebo na základě zásluh. Vysoké školy budou poskytovat konkrétní informace na základě žádosti, kterou lze podat jednoduše z této webové stránky.

Jaké jsou požadavky na kurz mezinárodního daňového práva?

Předpoklady pro kurz mezinárodního daňového práva se velmi liší. Některé vyžadují středoškolské vzdělání s maturitou, zatímco jiní vyžadují vysokoškolské nebo postgraduální úrovni studia. Právo kurzy se skládají z požadovaných přednášek, ročníkové práce a písemné zkoušky.

Proč se on-line kurz mezinárodního daňového práva?

On-line právní kurzy jsou jednou z možností pro profesionály, nebo jednotlivci s nabitý program. Právo kurzy mohou být přijata on-line, se všemi potřebnými materiály poskytnuté digitálně. Mnoho univerzit a škol nabízí on-line kurzy mezinárodního daňového práva, což eliminuje nutnost cestovat do areálu, nebo oběť práci v současném zaměstnání, kdo 's.

Jak se zapsat do kurzu mezinárodního daňového práva?

Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Mezinárodní daňové právo

Eötvös Loránd University

Moderní a progresivní osnovy jsou navrženy tak, aby poskytly studentům znalosti potřebné k pochopení probíhajících daňových otázek světa, ve kterém žijeme. Náš pedagogick ... [+]

Moderní a progresivní osnovy jsou navrženy tak, aby poskytly studentům znalosti potřebné k pochopení probíhajících daňových otázek světa, ve kterém žijeme. Náš pedagogický pracovník zajišťuje vyvážené vzdělávání v oblasti teorie a praxe. Program probíhá ve spolupráci s vynikajícími evropskými lektory jako je Prof Dr. Frans Vanistendael (čestný profesor práva ELTE, bývalý akademický předseda IBFD, bývalý děkan KU Leuven Belgie) Prof. Dr. Ekkehart Reimer (Heidelberg University Institute of Public Finanční a daňové právo), Prof. Dr. Marco Greggi (Právnická fakulta Univerzity Ferrara), Prof. Dr. Niels Bammens (KU Leuven Belgium), PD Dr. Matthias Valta (působící profesor Düsseldorf University) a Dr. Daniel Varro (Postdoc Univerzitní asistentská univerzita ve Vídni).... [-]

Maďarsko Okres V.
Září 2020
Angličtina
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině