Filter
Kurzy
Study type: Všechny Pace: Všechny

Kurzy Interdisciplinary Law - Zde naleznete kurzy Interdisciplinary Law

Kurzy, které tvoří vysokoškolské programy, jsou pouze pro studenty, kteří dokončili střední školu a obvykle vyžadují několik měsíců k dokončení. Můžete si zvolit, které kurzy se přihlásit, aby si přizpůsobily své studium, i když programy často vyžadují speciální kurzy, které byste absolvovali.

Co je kurz interdisciplinárního práva? Existuje mnoho různých forem interdisciplinárních právních předpisů, které se zabývají různými způsoby interakce různých oblastí. Pravděpodobně budete muset zvolit specializaci, ačkoli mohou existovat kurzy, které zahrnují všechna různá pole. Společné zaměření zahrnuje, jak se církev a stát vzájemně ovlivňují, právo a ekonomika, právo a tržní chování a ústavní struktura.

Jednou z největších výhod studia interdisciplinárního práva jsou dovednosti, které vyvíjíte, což vám pomůže vstoupit do kariéry a zvýšit váš celkový plat. Vedle komunikace, organizace a řešení sporů rozvíjí studium interdisciplinárního práva výzkum a schopnosti kritického myšlení.

Náklady na zápis do interdisciplinárního kurzu práva se mění na základě mnoha faktorů. Tyto aspekty mohou zahrnovat cokoli ze země, ve které studujete do konkrétní školy nebo programu, v němž se nacházíte. Jelikož se poplatky za zápis do kurzu liší, je dobré před podáním žádosti provést výzkum.

Nejběžnější profesní dráha pro ty, kteří studují interdisciplinární právo, je právník. Většina těchto odborníků má specializaci a můžete se rozhodnout soustředit na interdisciplinární právo. Chcete-li se stát právníkem, budete pravděpodobně potřebovat stát se nejprve právním tajemníkem nebo právníkem. Druhou společnou profesní dráhu je politik. Pokud se rozhodnete jít do politiky, musíte mít jasnou představu o všech oblastech práva a ochotu pomoci při vytváření nových politik.

Prvním krokem k vaší kariéře je nalezení programu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně

2 Results in Interdisciplinary Law

University College Of The Caribbean

University of London program je navržen tak, aby studentům rozvíjet chápání základních principů a kritické povědomí o common law právní tradice. ... [+]

Diplom v oboru právo (University of London), University of London program je navržen tak, aby studentům rozvíjet chápání základních principů a kritické povědomí o common law právní tradice a aplikovat analytické a řešení problémů dovednosti v celé řadě právních a jiné -právní Nastavení. Je také navržen tak, aby zlepšit klíčové dovednosti komunikační, informační gramotnosti, analýzy a argumentace. Je to první krok na profesní dráhu pro nácvik právníky po celém světě.

[-]
Jamajka Kingston
September 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
European Centre for Career Education

Můžete si vybrat ze dvou unikátních letních programů v létě ve spolupráci s Univerzitou Karlovou v Praze, která se koná 17.6. - 2.8. 2019 a 8.7. - 23.7. 2019. Aplikace pr ... [+]

Můžete si vybrat ze dvou unikátních letních programů v létě ve spolupráci s Univerzitou Karlovou v Praze, která se koná 17.6. - 2.8. 2019 a 8.7. - 23.7. 2019. Aplikace pro rok 2019 jsou nyní otevřené!

Zákony Letní programy nabízejí dvě specializace, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim cílům a / nebo osobním zájmům.

Nová technologická pobočka (od 8. července 2019) je ideální jak pro obchodní, tak i právnické školy. Je to správná volba, pokud chcete prozkoumat obchodní transakce z obchodněprávního hlediska. Je určen těm, kteří usilují o to, aby byli právníky, ale také chtějí nahlédnout do manažerů a podnikatelů a těch, kteří usilují o to, aby byli podnikateli sami.... [-]

Česká republika Prague Spojené státy americké Manhattan Polsko Warsaw  + 2 Více
July 2019
Denní studium
4 - 8 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině