LAWSTUDIES

Kurzy Evropské právo - Zde naleznete kurzy Evropské právo

Samozřejmě v evropském právu odkazuje na ústavní právo, právo hospodářské soutěže, pracovního práva, imigrační právo, právo v oblasti lidských práv a právních předpisů v oblasti životního prostředí v zemích Evropské unie a Evropy. V rozmezí od Diplomy do certifikátů na kurzy, některé kurzy evropského práva vyžadovat větší časový závazek než ostatní.

Jaké jsou výhody a samozřejmě v evropském právu?

Dokončení kurzu v evropském právu zvýší jejich profesní vyhlídky pro ty, kteří s LLB, LLM, nebo Juris Doctor kvalifikaci, nebo bakalářský titul v oblasti evropských studií, například. Studenti, kteří se rozhodnou studovat kurz v evropském právu bude mít obohacený mezinárodní akademické zkušenosti.

Které kariéru s průběhem v evropském právu?

Samozřejmě v evropském právu připravuje jednotlivce jít o práci pro nadnárodní vlády a nevládních organizací, mezinárodních advokátních kanceláří, podniků, vysokých škol a jiných veřejných nebo soukromých institucí, jako jsou právníci, poradci, konzultanti nebo učitelů.

Kolik to stojí, aby se kurz v evropském právu?

Náklady účasti na kurzu v evropském právu se může lišit v závislosti na počtu týdnů nebo samozřejmě hodiny, umístění, specializace a vysokých škol. Pomoc financování může být k dispozici pro žadatele, na stupnici potřeba bázi nebo na základě zásluh. Vysoké školy budou poskytovat konkrétní informace na základě žádosti, kterou lze podat jednoduše z této webové stránky.

Jaké jsou požadavky na kurz v evropském právu?

Předpoklady pro kurz evropského práva se velmi liší. Některé vyžadují středoškolské vzdělání s maturitou, zatímco jiní vyžadují vysokoškolské nebo postgraduální úrovni studia. Právo kurzy se skládají z požadovaných přednášek, ročníkové práce a písemné zkoušky.

Proč se on-line kurz evropského práva?

On-line právní kurzy jsou jednou z možností pro profesionály, nebo jednotlivci s nabitý program. Právo kurzy mohou být přijata on-line, se všemi potřebnými materiály poskytnuté digitálně. Mnoho univerzit a škol nabízí on-line kurzy evropského práva, což eliminuje nutnost cestovat do areálu, nebo oběť práci v současném zaměstnání, kdo 's.

Jak se zapsat do kurzu v evropském právu?

Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

1 Výsledky v Evropské právo Filter

Mezinárodní a evropský daňový program

Eötvös Loránd University
Kurzy
Zář 2020
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Moderní a progresivní osnovy jsou navrženy tak, aby poskytly studentům znalosti potřebné k pochopení probíhajících daňových otázek světa, ve kterém žijeme. Náš pedagogický pra ...

Čtěte více