LAWSTUDIES

Kurzy Evropské právo v Evropa - Zde naleznete kurzy Evropské právo v Evropa

Mnoho renomovaných mezinárodních univerzity a další vzdělávací instituce nabízejí příležitost k větší osobní rozvoj prostřednictvím právních kurzů. Tyto kurzy prodiskutovali aktuální otázky a trendy spojené v takových oblastech, jako je duševní vlastnictví a regulační teorie.

Samozřejmě, v evropském právu připravuje jednotlivce jít do práce pro nadnárodní vlády i nevládních organizací, mezinárodních právních firem, podniků, vysokých škol a dalších veřejných nebo soukromých institucí, jako jsou právníci, poradci, konzultanti nebo učitelé.

Ve všech, existuje více než 4000 vysokých škol v Evropě, které nabízejí širokou škálu kurzů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. S více a více těchto organizací, které poskytují angličtinu jako jazyk vzdělání alespoň některé ze svých studijních programů, univerzit v Evropě jsou nyní vyšší kvality, než kdy předtím. Vysoké školy v Evropě nabízí přátelské přivítání pro zahraniční studenty a dát průběh znalostí, které odpovídá jejich povolání potřebuje v dnešní globální poptávky.

Kurzy Evropské právo v Evropa - Veškeré informace o kurzech Evropské právo v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

1 Výsledky v Evropské právo, Evropa Filter

Mezinárodní a evropský daňový program

Eötvös Loránd University
Kurzy
Zář 2020
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Moderní a progresivní osnovy jsou navrženy tak, aby poskytly studentům znalosti potřebné k pochopení probíhajících daňových otázek světa, ve kterém žijeme. Náš pedagogický pra ...

Čtěte více