Kurzy v Austrálie - Kurzy v Austrálie hledejte zde!

Kurzy v Austrálie - Zde naleznete kurzy v Austrálie

Kurz

Zákon samozřejmě může často pomoci jednotlivcům s osobním a intelektuální růst. Tento typ kurzu je často nabízena na mnoha univerzitách a jiných škol, včetně on-line dostupnosti. Typická témata kurzu mohou zahrnovat finanční právo, nebo dokonce právo informačních technologií.

Existuje mnoho výhod pro zápis do kurzu. V rozmezí od Diplomy do certifikátů na předměty, některé kurzy daňové právo vyžadovat větší časový závazek než ostatní.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Kurzy v Austrálie - Veškeré informace o kurzech v Austrálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie přímo zde.

Čtěte více

Absolvent Diplom V Australském Práva

University of Technology Sydney
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 1.5 let January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Tento kurz je navržen tak, aby umožňovaly přiměřeně kvalifikované právníky z jurisdikcí mimo Austrálii splnit akademické požadavky pro přijetí jako právník Nejvyššího soudu NSW. [+]

Samozřejmě, každý student je individuálně přizpůsobena jejich požadavky na vzdělání, jak jej hodnotí o advokacii přijímací rady Nejvyššího soudu NSW (LPAB).

Kariérní možnosti zahrnují právníka v Novém Jižním Walesu v rámci vládní nebo firemní oddělení, právo soukromé firmy nebo právními předpisy Společenství centru, poskytuje studentům také provést kurz praktického právnického vzdělání (PLT).

[-]

Certifikát Absolvent V Australském Práva

University of Technology Sydney
Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

Graduate Certificate v australském zákona je navržen tak, aby umožňovaly přiměřeně kvalifikovaných právníků z jurisdikcích obecného práva mimo Austrálii splnit akademické požadavky pro přijetí jako právník Nejvyššího soudu NSW. [+]

Kurz je otevřen i právníci z jurisdikcích obecného práva splnit akademické požadavky na praxi v Austrálii.

Kariérní možnosti zahrnují právníka v Novém Jižním Walesu v rámci vládní nebo firemní oddělení, soukromá advokátní kancelář nebo práva Společenství centru, poskytuje studentům také provést kurz praktického vzdělávání právníků jako Graduate Certificate v odborné právní praxe (C11232).

[-]

Absolvent Osvědčení V Právu Ochranných Známek A Praxe

University of Technology Sydney
Campus forma Denní studium Kombinované 0.5 - 1 rok January 2018 Austrálie Sydney + 1 více

UTS zřídila odborné znalosti a pověst pro poskytování kurzů relevantní potřebám patentu a obchodních značek profesí. Tento kurz odráží rozsah témat potřebných pro registraci jako advokát ochranných známek v Austrálii podle příslušných předpisů. [+]

Tento kurz poskytuje absolventům pochopení zásad registrované systému ochranných známek, ochrany neregistrovaných ochranných známek a související formy ochrany proti klamavé nebo nekalé obchodní jednání v Australia.The jedinečné vlastnosti tohoto kurzu je, že může být provedena zcela on-line , odstraňovat potřebu studentů navštěvovat face-to-face tříd.

Absolventi mohou hledat registraci jako advokát ochranných známek v Austrálii.

[-]

Samozřejmě - Vesmírná Politika

International Space University
Campus forma Denní studium 12 dny September 2017 Austrálie Adelaide

To bude klást důraz na interakci mezi ekonomiky, práva a politiky, tří faktorů, které jsou neodmyslitelně spojeny v oblasti kosmických aktivit. [+]

Politika v oblasti vesmíru program

Space Odyssey ústav

Program Highlights

Téma Space Odyssey institutu (SOI) 2013 je politika pro oblast vesmíru. To bude klást důraz na interakci mezi ekonomiky, práva a politiky, tří faktorů, které jsou neodmyslitelně spojeny v oblasti kosmických aktivit. Přednášky se budou týkat oblastí, jako je například mezinárodního práva, smluv prostor a aktivit OSN v prostoru, mezinárodní politice, zákona o ručení, natinonal politiky prostor, předpisy a výhled, politické ekonomie, komunikační politika, politik transferu technologií, vesmír a bezpečnost, a mnoho dalších.

Pojem

Space Odyssey institut je založen na předpokladu, že vedení vyžaduje neustálou obnovu. Vize budoucnosti, pochopení aktuálních příležitostí, a bohatou rozmanitost talent k dispozici stále více mezinárodní vesmírném odvětví vyžaduje vůdce, prozkoumat nové směry a komunikovat se svými vrstevníky.Bohužel břemeno zodpovědnosti jsou často pracovat na izolaci vedení, spíše než ji obnovit. Space Odyssey Institut se zaměřuje na jinou problematiku vznikajícího významu každý rok, a poskytuje profesionální obnovu pro jeho účastníky a zároveň zvýšit prostor Sektor 's porozumění důležitých nových trendů. ... [-]