$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Asijské právo - Zde naleznete kurzy Asijské právo

Právní kurzy často zkoumají specifická témata, jako je regulační teorie nebo obchodní právo, což dává švédcům příležitost k dalšímu rozvoji v oblastech osobního zájmu. Specializace, která je k dispozici po absolvování kurzu, může vést k profesní dráze v této oblasti práva. Co je kurz v asijském právu? Tento typ kurzu se může zaměřit na jedinečné aspekty e… Čtěte více

Právní kurzy často zkoumají specifická témata, jako je regulační teorie nebo obchodní právo, což dává švédcům příležitost k dalšímu rozvoji v oblastech osobního zájmu. Specializace, která je k dispozici po absolvování kurzu, může vést k profesní dráze v této oblasti práva.

Co je kurz v asijském právu? Tento typ kurzu se může zaměřit na jedinečné aspekty ekonomického a právního systému v asijských zemích, jako je Čína nebo Filipíny. Specifické třídy v rámci programu mohou zahrnovat témata jako účetnictví a zdanění, antitrustové právo, pracovní právo a zákon o sociálním zabezpečení, charakteristiky ekonomiky specifické pro asijské země a právo IP. Každé z těchto témat by bylo vyučováno s důrazem na zvláštnosti těchto zákonů, možná s jistým srovnáním se stejnými zákony v západních zemích.

Díky lepšímu porozumění kulturním rozdílům mohou účastníci kurzu zjistit, že jsou umístěni pro větší přístup k profesnímu růstu a zvýšenému potenciálu výdělku. Studenti mohou také zjistit, že mají prospěch z hlubší znalosti právních předpisů a teorií, stejně jako odborné znalosti v technických oblastech práva.

Náklady na účast v kurzu asijského práva se budou lišit podle konkrétní školy a délky kurzu. Potenciální studenti by měli zkoumat možnosti, jak najít program, který nejlépe vyhovuje jejich situaci a vzdělávacím cílům.

Když odborníci přidávají kurz v asijském právu k jejich stávajícím právním titulům, mohou se domnívat, že jsou vhodné pro řadu žádoucích pozic. K těmto kariérním příležitostem může patřit práce jako obchodní partneři, obchodní advokáti, právní zástupci pro podniky nebo lodní spory právníci. Soutěž pro tyto pracovní pozice může být agresivní, ale s dokončeným kurzem by absolventi měli být v lepším postavení. Dalšími právními pozicemi mohou být advokáti pro advokacii, advokát v oblasti sporebního práva, stavební právník a právní poradce v oblasti majetku.

Kurzy v asijském právu nabízejí školy po celém světě. Některé instituce mohou nabízet online kurzy pro další pohodlí. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
U Law Hong Kong
Hongkong

Náš PPC je navržen tak, aby připravil studenty nebo absolventy LLB (Hons), magisterského diplomu v právu (GDL), magisterského studia práva nebo společné odborné zkoušky (CPE) ... +

Náš PPC je navržen tak, aby připravil studenty nebo absolventy LLB (Hons), magisterského diplomu v právu (GDL), magisterského studia práva nebo společné odborné zkoušky (CPE) k provedení nezbytných zkoušek převodu PCLL pro přijetí do postgraduálního certifikátu v právech ( PCLL) v Hongkongu. -
Kurzy
Denní studium
10 týdny
Angličtina
Online forma