LAWSTUDIES

Kurzy Advokátní koncipient v Spojené státy americké - Zde naleznete kurzy Advokátní koncipient v Spojené státy americké

Zatímco někteří studenti dávají přednost učebnu na on-line studium, práva kurzy nabízejí velkou příležitost má zvýšit jednu 's osobní rozvoj a specializované právní znalosti. Podle zákona kurzu zastřešující jsou specializované obory, které popisují základy a moderní otázek souvisejících předmětech, jako jsou regulační teorie a obchodního práva.

Kurzy v programu studia paralegalu obvykle pokrývají terminologii, typy právních dokumentů a různé specializace zákona, které si student často může vybrat na základě svých vlastních kariérních cílů. Absolventi by měli být připraveni provést místní certifikační zkoušky.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kurzy Advokátní koncipient v Spojené státy americké - Veškeré informace o kurzech Advokátní koncipient v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké zde!

1 Výsledky v Advokátní koncipient, Spojené státy americké Filter

Program Paralegal Studies

Mildred Elley
Kurzy
Zář 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Paralegal je zásadní součástí každého týmu právní podpory. Paralegálové provádějí odborný právní výzkum, návrhy dokumentů, udržování souborů, komunikaci s klienty a poskytován ...

Čtěte více